Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Український дует у півфіналі Тенеріфе. Марія Саккарі п'ятий учасник Підсумкового турніру.

Марія Саккарі п'ятий учасник Підсумкового турніру

Вчора стала відома ще одна учасниця Підсумкового турніру WTA. Нею стала представниця Греції Марія Саккарі. Її перемога у другому раунді Кубку Кремля над росіянкою Анною Калінською - 6:2, 1:0 (відмова) гарантувала тенісистці місце на турнірі в Гвадалахарі.

Ще раніше путівки на Підсумковий турнір WTA вибороли Ешлі Барті, Аріна Соболенко, Барбора Крейчикова і Кароліна Плішкова. Доля решти місць вирішиться у заочному протистоянні чотирьох тенісисток - Ігі Святек, Гарбіньє Мугуруси, Паули Бадоси та Онс Жабер. Одна з них має шанс кваліфікуватись вже найближчим часом. Іспанська тенісистка Мугуруса сьогодні спробує пробитись до півфіналу у матчі проти естонки Анетт Контавейт.

Після вчорашнього ігрового дня Кубку Кремля не залишилось українських тенісисток в одиночному розряді. Леся Цуренко не змогла здолати Маркету Вондроушову у матчі другого кола - 3:6, 3:6.

Український дует у півфіналі Тенеріфе

Попри поразку в одиночному розряді Марта Костюк продовжує виступи на тенісному турнірі в Тенеріфе. У дуеті з Людмилою Кіченок українські дівчата пробились до півфіналу. У чвертьфіналі вони здолали угорську пару Анна Бондар/Далма Галфі - 6:1, 3:6, 10:7. Матч тривав 1 годину і 16 хвилин.

У півфіналі на Людмилу Кіченок та Марту Костюк очікують Ірина Хромачова та Данка Ковініч. Останні вчора завдали поразки першому номеру посіву хорвато-словенській парі Дарія Юрак / Андрея Клепач - 7:6(3), 4:6, 10:6.

Діючий чемпіон Кубку Кремля вилітає у другому колі

Сенсаційно завершився вчорашній ігровий день на Кубку Кремля у чоловіків. Перша ракетка турніру Андрей Рубльов не зміг захистити титул переможця здобутий у 2019 році. Нагадаємо, тоді у вирішальному матчі росіянин легко переміг Адріана Маннаріно - 6:4, 6:0.

Цього разу жереб звів фіналістів вже на стадії другого кола. Французький тенісист взяв реванш за поразку дворічної давнини - 5:7, 7:6(4), 6:3.