Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки чоловічі Nike

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Для досягнення успіхів у великому тенісі потрібне забезпечення максимального комфорту для рухів в іграх, а також безпечне пересування по різних кортах. Цього можна досягти, якщо купити чоловічі тенісні кросівки nike.

Чоловічі тенісні кросівки Nike

Кросівки для тенісу чоловічі найк - важливий і критичний елемент в тенісній екіпіровці. Важлива їх повна відповідність всім ігровим вимогам, тобто забезпечення тенісистові максимального комфорту в умовах високої динамічності сетів на кортах.

Чоловічі тенісні кросівки найк повинні мати підошву, яка пристосована до поверхонь різного типу. Важливо, щоб вони відрізнялися якісними швами і проклеюванням з'єднань. Ці якості гарантують, що кросівки для тенісу чоловічі nike залишаться цілими і після багатьох проведених ігор.

Якщо купити чоловічі тенісні кросівки найк, то буде придбане взуття з відмінною вентиляцією, яка позбавляє від такої проблеми, як надмірне потовиділення, яке викликає наступний дискомфорт.

В даний час Київ, Львів і вся Україна мають можливість купити чоловічі тенісні кросівки nike, представлені в широкому асортименті. Цим успішно користуються наші співвітчизники-тенісисти самого різного рівня підготовки.

Чоловічі тенісні кросівки Найк

Кросівки для тенісу чоловічі nike представлені на сучасному ринку декількома видами, які відрізняються певними функціональними характеристиками. Різною є і ціна на чоловічі тенісні кросівки nike.

Розглянемо основні види:

  • Кросівки для тенісу чоловічі найк, використовувані на грунтових кортах. Ковзання виключається за рахунок ребристої поверхні(дрібної ялинки) підошов.
  • Чоловічі тенісні кросівки nike, які виготовляються виключно для килиму. Мають плоску підошву. Завдяки застосуванню при виготовленні такого взуття інноваційної технології non mark сліди на поверхнях не залишаються.
  • Комбіновані кросівки для тенісу чоловічі найк вигідні в тих випадках, коли взуття необхідне для використання на різних твердих кортах і штучних покриттях. Використовується технологія non mark.

Вибір оптимальних варіантів тенісних кросівок

Чоловічі тенісні кросівки найк вибираються так, щоб були зручні і підходили за розміром. Вони повинні повністю відповідати наступним нормативним вимогам:

  • Кросівки для тенісу чоловічі nike відрізняються безпекою. Це важливо, оскільки у великому тенісі багато стрибків, випадів і змін положень тіла, які можуть призвести до травм. Таке взуття відмінно фіксується на нозі. Стопа додатково захищається прогумованої підошвою, м'яким задником і спеціальним покриттям спереду кросівок.
  • Характеризує чоловічі тенісні кросівки найк і високі гігієнічні характеристики, що забезпечуються хорошою вентиляційною системою.
  • Висока зносостійкість - характеристика, яка відрізняє чоловічі тенісні кросівки nike. Вони служать протягом тривалого часу.

Звертайтеся за покупками в наш Інтернет-магазин, оскільки пропонується демократична ціна на чоловічі тенісні кросівки найк і їх великий асортимент. Наші пропозиції - тільки оригінальні товари, що відповідають тенісним вимогам.