Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Одяг для хлопчиків Wilson

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Компанія Wilson займає лідируючі позиції серед виробників, які випускають товари для тенісу. Купити тенісний одяг для хлопчиків Wilson це - створити умови для комфортних занять.

Тенісний одяг для хлопчиків Wilson зручна і безпечна

Якщо вами купується тенісний одяг Вілсон для хлопчиків, то отримуєте впевненість у правильності зробленого кроку, оскільки цей бренд користується довірою і новачків, і любителів, і професіоналів. Вона завойована унікальними розробками, які підкорили світ.

Тенісний одяг для хлопчиків Вілсон: захоплюючі новації

Затребуваний в Україні в цілому, і таких містах, як Львів і Київ, одяг для хлопчиків Вілсон для великого тенісу виготовляється із застосуванням унікальних новацій, які і забезпечують його якість і функціональність:

  • NanoUV - захищає від шкідливих впливів ультрафіолету +30 UPF і більше.
  • NanoWIK - тенісний одяг для хлопчиків Wilson отримує гарантоване відштовхування вологи від шкіряних поверхонь, забезпечується комфорт.
  • NanoBAN технологія антибактеріального захисту, завдяки якій одяг для хлопчиків Вілсон для великого тенісу забезпечує відчуття свіжості.
  • Laser Cut Abrasion Free - безшовне виробництво, завдяки якому тенісний одяг для хлопчиків Вілсон виключає неприємні відчуття на кортах.

Весь тенісний одяг для хлопчиків Wilson відрізняється неповторністю стилю, практичністю і легкістю. Ціна на тенісний одяг для хлопчиків Wilson - демократична, а тому є можливість отримати економію без втрати якості.

Тенісний одяг для хлопчиків Вілсон представлений ​​в асортименті, який складається з футболок, майок, поло, шорт, капрі, штанів, бра і спортивних костюмів. Це означає, що у нас будь-який тенісист знайде те, завдяки чому його тренування і тенісні баталії будуть ефективними і привабливими.