Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

М'ячі

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Гра в теніс буде приносити радість і задоволення результатами, якщо завчасно будуть придбані м'ячики для великого тенісу. Де? У нашому онлайн-магазині з величезним їх асортиментом.

Якісний м'яч для великого тенісу - позитивний ігровий підсумок

Сучасний ринок радує безліччю пропозицій екіпіровки спортсменів, захоплених великим тенісом. Асортиментом його товарів пропонуються і м'ячі для великого тенісу ціна яких коливається у великому діапазоні, створюючи можливості для покупок людьми різного достатку.

Специфічні особливості м'ячів для тенісу

В Україні пропонуються кульки для великого тенісу, які виробляються в двох типах:

  • Тренувальні розраховані на осіб, які тільки вчаться грати в теніс, а також тих, хто в тренувальному режимі відпрацьовує свої удари. Ці м'ячики для великого тенісу мають і назву довгограючих, оскільки зношуються вони набагато повільніше.
  • Турнірні м'ячі використовуються на різних тенісних змаганнях. Ця умова прописана відповідними правилами.

Купити м'яч для великого тенісу можна будь-якого з двох видів:

  • Герметичний, який через деякий час починає втрачати свої властивості і ставати менш придатним для використання в іграх.
  • Негерметичний, що характеризується однаковим внутрішнім і зовнішнім тиском. Він відрізняється більш тривалими експлуатаційними термінами.

Мало купити м'яч для великого тенісу. Це всього лише половина справи. До уваги повинна братися і специфіка його особливостей. У герметичних банках після їх відкриття змінюється тиск. Процедура повинна виконуватися перед грою, щоб м'ячі на момент гри не втратили свої властивості, навіть тоді, коли не використовуються. Заміна м'ячів здійснюється до початку облисіння і втрати тиску.

Види м'ячів для тенісу

Ми пропонуємо купити м'ячі для великого тенісу від кращих світових виробників, які давно зарекомендували себе постачальниками якісного і функціонального товару.

У каталозі представлені м'ячі для великого тенісу, які розділені на категорії спорядження з різними аеродинамічними властивостями:

  • Повільні м'ячі. Характеристики - велика вага. Використання - для початківців-новачків, а також для розігріву професійних тенісистів.
  • Високошвидкісні. Використання - на кортах з грунтом або твердим покриттям.
  • Середньошвидкісні м'ячі. Універсальне використання на різних покриттях.

Купити м'ячі для великого тенісу можна без тиску або без високих  відскоків. Перший варіант ідеальний для підготовчих занять. Другий  - для використання дітьми, які тільки прийшли в теніс. Ці види, як і всі інші, доступні у Львові, в Києві, і по всій країні.

Характеристики виробів

Наш онлайн-магазин пропонує кульки для великого тенісу, які відповідають установленим середнім параметрам:

  • 58,5 грама - вага.
  • 67 міліметрів - діаметр.
  • 2 атмосфери - тиск.

Якщо купити м'яч для великого тенісу у нас, то незалежно від його виду і типу, він буде зроблений з гуми високої міцності з покриттям з повсті. Пара півсфер буде відрізнятися надійною фіксацією і герметичним з'єднанням. Ворс на поверхні має жовтий колір, що дозволяє стежити за пересуванням м'яча.

Оскільки наша співпраця з виробниками тенісного спорядження і обладнання є прямою, то покупці отримують можливість купувати м'ячі для великого тенісу ціна яких в порівнянні з пропозиціями інших продавців приємно дивує.

Нами організовується доставка в усі регіони країни. М'яч для великого тенісу поставляється в банках, коробах і відрах або в сітках, в залежності від вибору замовника.