Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

сумки Head

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Комфортність і результативність занять великим тенісом забезпечується не тільки ракетками, м'ячами і іншим ігровим спорядженням. Важлива і тенісна сумка HEAD, яка допомагає комфортно транспортувати все необхідне.

Зручна, містка і комфортна сумка для тенісу HEAD

Популярність, якою відрізняються серед тенісистів різного рівня і можливостей тенісні сумки HEAD, полягає не тільки в їх якісному виконанні, але і в великому модельному ряді, представленому на ринках світу, України, і окремих міст, як Київ і Львів.

Виробник пропонує сумки для тенісу ХЕД, розділені на цілий ряд оригінальних серій, наприклад: Murray, Sharapova, Djokovic. Інші тенісні сумки ХЕД представляють собою серії загального призначення.

Купити тенісну сумку HEAD з серії АТР означає отримати річ, що має ліцензію асоціації тенісистів професіоналів. Вона виконана з 100-процентного поліестеру, відрізняється стильним дизайном і функціональністю. При цьому ціна на тенісну сумку ХЕД знаходиться на прийнятному рівні.

Сумки для тенісу ХЕД з серії Tour Team використовуються професіоналами, які беруть участь в турнірах. Виробник оптимізував свою продукцію для забезпечення великої функціональності.

Тенісні сумки HEAD: ексклюзивні варіанти

Сумки для тенісу ХЕД представлені і в ексклюзивних варіантах, тобто розроблених за участю відомих тенісистів. Заслуговує на увагу сумка для тенісу HEAD, названа на честь відомого майстра тенісу Енді Мюррея. Сумка HEAD Murray є поліестеровим варіантом, розрахованим на 10-12 ракеток. Завдяки своїй новій конструкції, вона стала більш комфортною, покращена її стабільність.

Тенісна сумка HEAD Djokovic володіє неперевершеним комфортом. Названа на честь Новака Джаковіча – 1-ї ракетки світу з Сербії. Марія Шарапова брала участь в розробці своєї серії, названої її ім'ям. Ця сумка для тенісу ХЕД задовольняє жіночі потреби у функціональності і тенісних стилях, має багато відсіків, навіть кишеню для розміщення фена.

Наші пропозиції - це тенісні сумки HEAD в різноманітних варіантах. Весь спектр цього товару розрахований на професіоналів і любителів, жінок і чоловіків, вікових та юних тенісистів. У будь-якому випадку сумка для тенісу HEAD стане оптимальним варіантом, який забезпечить комфорт і зручність транспортування тенісної амуніції.