Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Умови обміну та повернення

Умови обміну та повернення

Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути товари, придбані в інтернет-магазині «TennisMaster», за умови виконання всіх норм передбачених Законом.

Умови обміну / повернення товару належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін товару належної якості проводиться:

• якщо він не використовувався;

• якщо збережено його товарний вигляд;

• споживчі властивості, пломби, ярлики;

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в терміни, встановлені законодавством, має право вимагати:

• пропорційного зменшення ціни;

• безоплатного усунення недоліків товару в розумні терміни;

• відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Вимоги споживача, передбачені цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Відшкодування вартості повернутого товару, який був раніше оплачений покупцем, здійснюється після отримання товару відправником, виключно на банківську карту покупця (або третьої особи за домовленістю). Відшкодування вартості повернутого товару післяплатою не проводиться.

Витрати по обміну і повернення товару здійснюються за рахунок покупця.

У випадку повернення товару, доставка котрого була оплачена продавцем (безкоштовна доставка від суми замовлення), повернення вартості товару покупцю здійснюється з відніманням суми оплаченої за доставку продавцем.

Нижня білизна (топи, плавки, термошорти і термофутболки) обміну та поверненню не підлягає.