Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

сумки Wilson

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Великий теніс відрізняється великими можливостями, азартом, отриманням спортсменами задоволення. Але все це потребує спеціального інвентарю, який потім необхідно правильно зберігати і комфортно транспортувати, для чого використовуються сумки для тенісу Вілсон.

Збереження інвентарю та зручність гравця забезпечує сумка для тенісу Wilson

Тенісні сумки Вілсон, що відрізняються статусністю і естетикою зовнішнього вигляду, завжди продуманим дизайном, абсолютним захистом для інвентарю і ракеток, а також безпрецедентною міцністю, знайшли свого покупця в різних країнах, в тому числі в Україні. Популярні вони також в Києві та Львові.

Купити тенісну сумку Wilson означає стати власником речі, у якої беззаперечний авторитет серед тенісних професіоналів. Асортимент нашого магазину - це всі умови для вибору оптимального девайса для будь-якого гравця.

Високофункціональні тенісні сумки Wilson

Сумка для тенісу Вілсон є виробом з матеріалів високої міцності, який забезпечує надійний захист ракеток від температурних і вологісних впливів, механічних пошкоджень.

Зберігання та перенесення ракеток, одягу, взуття, рушників, напоїв та іншого - це успішно забезпечується, якщо використовуються тенісні сумки Wilson, які місткістю забезпечують хороший рівень комфорту.

Діяльність компанії є успішною, а тому вона входить до трійки лідерів серед брендів світу. Її численні сумки для тенісу Вілсон заслужили на повагу серед гравців.

Обличчям бренду є Роджер Федерер, якому належить тенісна сумка Wilson найпоширенішої серії Federer Team. Її комплектація - рюкзак і сумка місткістю на 3,6, 9, 12 і 15 ракеток. Окремі моделі укомплектовані термовідділенням і відділенням, необхідним для розміщення взуття.

Ринок пропонує і таку масову лінійку, як сумка Wilson Tour. Вона використовується всіма зірками, що мають контракти з компанією. Сумки для тенісу Вілсон представлені 2-ма типами рюкзаків - стандартними і збільшеними. Їх виконання здійснюється в 2-3-х гамах кольорів. Місткість традиційна, тобто 3,6,9,15 ракеток.

Лінійка, що включає тенісні сумки Wilson Team, відноситься до більш бюджетного сегменту. В даному випадку ціна на тенісну сумку Вілсон демократична, що робить даний товар доступним практично для всіх тенісистів.

Необхідна сумка для тенісу Wilson? Інтернет-магазин допоможе Вам в цьому, надавши великий вибір даного товару від відомого бренду.