Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Дитячі

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Дитина захопилася цією дивовижною грою? Треба купити дитячу ракетку для великого тенісу, щоб вона отримувала справжню насолоду і прагнула до досягнення високих результатів. Наш Інтернет-магазин пропонує великий їх вибір.

Дитячі ракетки для великого тенісу

Неодмінним атрибутом для дитини, схильної до цього виду спорту, є, звичайно ж, дитяча ракетка для великого тенісу. Батькам важливо зробити правильний вибір, щоб заняття спортом сприяли зниженню навантажень на ще незміцнілий організм дитини, зберігали і зміцнювали його здоров'я. Якісний інструмент - це ще й зручність, і додаткові можливості для підвищення майстерності.

У нашому Інтернет-магазині представлений висококласний дитячий спортінвентар в великому асортименті, що дозволяє купувати найкращі дитячі ракетки для великого тенісу. Працівники магазину нададуть всебічну консультативну допомогу при здійсненні покупок.

Відмінні риси дитячих ракеток для великого тенісу

Вирішуючи купити ракетку для великого тенісу дитячу, треба знати, що вона буде відрізнятися від ракетки для дорослих тенісистів за такими параметрами, як довжина (розмір) і вага.

Для дитини потрібно придбати такий інвентар, який допоможе навчанню азам захоплюючого і корисного виду спорту. При правильному виборі заняття будуть гарантувати користь, запобігаючи найменшій шкоді для здоров'я юного спортсмена. Таким вимогам відповідають тенісні ракетки, які мають розміри в діапазоні 17-26 дюймів.

Подібна ракетка для великого тенісу для дітей, маючи меншу вагу і довжину, корисна зниженням навантажень і забезпеченням максимальної маневреності на кортах. Не відрізняючись від дорослих моделей, дитячі ракетки мають високу міцність і надійність, оптимальну збалансованість. Ці характеристики дають можливість нанесення сильних ударів з необхідним обертанням.

Матеріали виготовлення дитячих тенісних ракеток

Ракетки для великого тенісу дитячі є досить важливим напрямком цього виду спорту. Вони начебто і не відрізняються між собою, але якщо придивитися більш серйозно, то буде ясно, що їх багато і відмінності вони мають. Перш за все, вони стосуються матеріалів, з яких виготовляються:

  • Титан або алюміній, які є найдешевшими і простими матеріалами. Використовуються в базових моделях, які доступні всім. До мінусів цих матеріалів відносяться: низька міцність, легка схильність до  деформації і передача в руку великих вібрацій. Вони використовуються для ракеток до 23 дюймів, але можуть бути і для старших тенісистів.
  • Композит відноситься до середніх за якістю матеріалів, що забезпечує необхідну довговічність і міцність. Такі ракетки не деформуються при ударах до корту. Забезпечують менші навантаження на кисті дітей і комфортність в іграх. Ракетки для великого тенісу для дітей від 23 дюймів виготовляються саме з графіт композиту.
  • Графіт зі всілякими добавками має високу міцність. Вібрацій при ударах по м'ячу менше. Деформаціям практично не піддаються. Ракетки для юніорів розміром 25-26 дюймів виконуються саме з цього матеріалу. Купити дитячу ракетку для великого тенісу з нього важливо, оскільки в юніорському віці спостерігаються максимальні навантаження на різні частини тіла дитини.

Фактори, що враховуються при покупці дитячих ракеток для тенісу

Інтернет-магазин має можливість запропонувати великий вибір спорядження для великого тенісу. Але ракетка для великого тенісу дитяча повинна вибиратися з урахуванням певних критеріїв, до яких відносяться:

  • Матеріал, з якого вона виготовлена. На думку фахівців оптимальною буде модель, виконана з графіту або композиту, та алюмінію.
  • Розміри ручки і головки. У цьому питанні завжди допоможуть фахівці, що працюють у нас.
  • Маса спортивного інструменту.
  • Вік дитини, якій підбирається ракетка.

Результатом відвідин магазину завжди стає покупка тієї ракетки, яка дозволить дитині в кожному виході на корт мати повне задоволення, покращувати ігрові навички і зміцнювати здоров'я.

Вартість наших пропозицій завжди приємно дивує покупців своєю демократичністю і обгрунтованістю. Це і робить Інтернет-магазин популярним серед тенісистів різного віку і рівня підготовки.