Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Одяг

Товарів на сторінці:

Сортувати:

У великому тенісі поряд з великою увагою до підготовки тенісистів важлива роль відводиться і такому питанню, як спортивний одяг для тенісу, який на сучасному ринку представлений ​​в широкому асортименті.

Оригінальний одяг для тенісу з високою якістю

Сьогодні купити одяг для великого тенісу означає не тільки істотно підняти свій імідж серед колег і суперників по тенісних кортах, а й забезпечити особисто для себе комфортні умови для заняття улюбленим видом спорту.

Сучасний тенісний набір одягу передбачає не тільки придбання кросівок, як було зовсім недавно, але і покупка чоловічих футболок і шортів для представників сильної половини, елегантних і зручних жіночих тенісних спідничок, майок та суконь. Купити одяг для тенісу на будь-який смак можна в нашому Інтернет-магазині.

Тенісна форма, яку в Україні ми пропонуємо в самому широкому асортименті, є товаром лише оригінального виробництва та високої якості. Покупці у Львові , в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших містах можуть бути впевнені, що на наших поличках не зустрінуть дешевих підробок з сумнівною якістю.

Наші клієнти охоче купують речі як з класичних, а також спеціально розроблених провідними дизайнерами до найбільших турнірних змагань, колекцій.

Тенісний одяг в широкому асортименті

Форма для великого тенісу з нашого Інтернет-магазину - це не тільки зручні речі для початківців тенісистів, а й серйозна підмога для професіоналів, яка в підсумку допомагає приходити до високих результатів на змаганнях різного рівня.

В асортименті - шорти, футболки, майки, спідниці, сукні, штани, кофти а також кепки, спеціальні пов'язки і бандани, напульсники і шкарпетки. Спортсмен отримує у нас повну екіпіровку, як то кажуть, з голови до ніг.

Тенісна форма повинна відрізнятися зручністю, зокрема повною відсутністю неякісних швів. Їх наявність обертається врешті-решт чималими неприємностями для спортсменів.

Одяг для великого тенісу: у чому його особливості?

Якщо купується спортивна форма для тенісу, то потрібно знати, що вона характеризується консерватизмом. Вона відрізняється своїми особливостями, які стосуються уніформи для спортсменів-тенісистів.

У комплект чоловічої уніформи входять шорти, футболки, майки, щільні шкарпетки з компресійними властивостями, напульсники для видалення поту, пов’язки і бандани для голови, що захищають очі від попадання поту.

При необхідності купити одяг для великого тенісу не забувайте обзавестися кепками і візорами для захисту зору від прямих променів сонця, які не забороняються правилами.

Щодо тенісисток можна сказати: тенісний одяг для них відрізняється ще більшим консерватизмом. Представницям прекрасної половини потрібна покупка суконь (правилами окремих турнірів дозволяється використання майок з спідницями, або капрі). Незначні аксесуари практично збігаються з тими, які використовують чоловіки.

Одяг для великого тенісу, як уже говорилося, має свої певні особливості, які полягають в наступних моментах:

  • Матеріали, з яких виготовляється форма для великого тенісу, повинні мати антиалергенні властивості. Важливо, щоб вони не подразнювали шкірний покрив спортсмена.
  • Чоловічий і жіночий одяг для тенісу повинен купуватися точно за розмірами власника, щоб уникнути дискомфорту, який вплине на гру (коли він меншого розміру - будуть сковуватися рухи, більшого - буде заважати грі).
  • Одяг для тенісистів будь-якої статі повинен відрізнятися властивостями гідроскопічності, оскільки використання мокрого одягу створює незручності і збільшує ризики захворювання.
  • Обов'язковою якістю, якою відрізняється форма для тенісу для тенісистів і тенісисток, є повітропроникність. Вона особливо важлива для комфорту в умовах підвищених навантажень.
  • Високий ступінь компресійності важливий, якщо з'являється потреба купити одяг для тенісу. Це властивість забезпечує повернення первісної форми після деформацій в процесі гри.
  • Важлива і висока зносостійкість для уніформи тенісистів.

Замовлення тенісного одягу без проблем

Одяг для великого тенісу у нас замовляється просто. Покупцем доступний весь асортимент, з якого вони вибирають те, що їм найбільше підходить. При цьому вони постійно відчувають всебічну допомогу наших фахівців, в питаннях того, який одяг для тенісу буде найкращим в кожному окремому випадку.

Замовниками визначається і спосіб доставки придбаного товару. Терміни його надходження за вказаною адресою - протягом декількох днів. Товар відправляється оперативно після оформлення замовлення та оплати будь-яким зручним способом.

Звертайтеся до нас, і ми щиро сподіваємося, що обрана в нашому магазині форма для тенісу прийдеться Вам до смаку. Способи зв'язку з магазином вказані на його сайті.