Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Струни Luxilon

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Купити струни для великого тенісу Luxilon - це правильний крок для будь-якого спортсмена, який разом з високими показниками на тенісних кортах, мріє і про отримання справжньої насолоди при грі своєю ракеткою.

Струни для тенісу Luxilon дарують прекрасні відчуття від гри

Струни для тенісних ракеток Люксілон гарантують високі ігрові властивості, що допомагають тенісистам долати всі труднощі на кортах. На світовому ринку тенісні струни Luxilon користуються популярністю, оскільки дана компанія вважається першокласним виробником.

Бельгійський бренд використовують 65 відсотків тенісистів АТР-туру, а також 35 - гравців з рейтингу WTA, які однією з умов їх високих досягнень вважають саме струни для тенісних ракеток Luxilon, ясна річ, в сукупності з іншими факторами.

Потреба в тенісних струнах Люксілон в світі, поширилася і на ринки Львова та Києва, як і всієї України. Наші співвітчизники, які віддають переваги дивовижному виду спорту, яким є великий теніс, швидко оцінили їх якість, тривалі терміни використання і забезпечення позитивних ігрових результатів.

Модифікації, якими представлені тенісні струни Luxilon

Струни для тенісу Люксілон у спортсменів на слуху, оскільки бренд є профільним і ототожнюється з синонімом якості. Відомий він і тим, хто лише починає шлях у великий теніс.

Будь-які вироби компанії служать підтримці її іміджу. Тенісні струни Люксілон - не виняток. Вони вибираються справжніми професіоналами, серед яких особливою популярністю користуються такі струни для ракетки Luxilon, як серія Alu Power Big Banger 1,25, що приносить перемоги європейським і американським зіркам тенісу. Ринок пропонує кілька її модифікацій.

Сьогодні можна купити струни для великого тенісу Люксілон, які розраховані на різні умови використання тенісистами різного рівня підготовки:

  • Тонкі тенісні струни Luxilon з серії AP Fluoro 1,23, що є ідеальним варіантом для любителів і юніорів. Відрізняються відмінною чутливістю.
  • Luxilon BB Alu Power Rough 1,25 - шорсткі тенісні струни Ликсілон, що забезпечують найкращий контроль м'яча при кожному ударі.
  • Luxilon Alu Power Spin 1,27 - ідеальні для обертання - струни для тенісу Luxilon. Вони відрізняються спін-структурою, дають сильне обертання, не втрачаючи потужності.

Виробник в постійному пошуку, прагнучи до розробки новинок, не забуваючи і того, що ціна на тенісні струни Luxilon повинна залишатися  доступною для більшості тенісистів.