Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

сумки для тенісу

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Великий теніс для багатьох людей стає стилем життя, який повинні підтверджувати і стильні речі, наприклад, сучасна і зручна сумка для великого тенісу.

Сумка для тенісу - важлива річ для тенісистів

Наскільки ефективним буде заняття тенісом, залежить і від того, яка тенісна сумка і необхідні атрибути обрані гравцем. Все це повинно бути якісним і, ясна річ, стильним і зручним.

Чи обов'язкова спеціальна сумка?

Жоден тенісист не застрахований від такої проблеми, як носіння спортивного інвентарю, якого доводиться мати досить багато. Це м'ячі і ракетки, форми та взуття, пляшка з водою і т.п. Чи обов'язкові в таких випадках тенісні сумки?

Можна, звичайно ж, скористатися самим звичайним рюкзаком. Але в такому випадку слід бути готовим до неминучого хаосу. Проблематичним буде укладання всього інвентарю після гри, коли одяг - спітнілий і мокрий, взуття - найчастіше брудне.

Тільки сумка для великого тенісу з усіма необхідними відділеннями може вирішити проблеми. Оптимальне місце для інвентарю забезпечує спеціальна сумка для ракетки.

Теніс відноситься до видів спорту з підвищеними естетичними вимогами до взуття і одягу, які коштують чималих грошей. Інвентар вимагає дбайливого ставлення, яке може забезпечувати лише відповідна тенісна сумка, що реалізується в торгових точках різних міст України, в тому числі Києва та Львова.

Її характерними рисами є висока практичність, максимальна зручність, естетичність і функціональність. Завдяки цим властивостям сумки для ракеток великого тенісу, як і рюкзаки, надають спортсменам великі можливості, серед яких:

  • Можливість мати на корті презентабельний вигляд, оскільки одяг не мнеться при транспортуванні.
  • Тенісні сумки - це легке перенесення будь-якого інвентарю, в т.ч. того, що має значну вагу. Це можливо завдяки оптимальності розподілу навантажень, оскільки в сумках передбачено багато різних відділень для кожного конкретного елементу інвентарю. Сумка для ракетки є гарантією збереження головного інструменту тенісиста - ракетки.

Чохол для тенісної ракетки: що вибрати?

Виробниками цієї продукції надається великий вибір спортсменам. З однаковим успіхом можуть вибиратися сумки для тенісу та чохли для тенісних ракеток. Всі вони відрізняються певними особливостями, про які кожен спортсмен повинен мати конкретне уявлення:

  • Сумки для ракеток великого тенісу є відмінним варіантом для досвідчених тенісистів, оскільки вони найчастіше використовують кілька ракеток. Окремі варіанти таких сумок розраховані на перенесення від 3 до 12 ракеток. Початківцям достатньо моделей, в яких вмістяться 3-6 ракеток. У них найчастіше досить місця і для форми, і для речей. Професіоналам йдуть чохли для тенісних ракеток з місткістю 9-12, а іноді 15 предметів.
  • Рюкзак - сумка для тенісу - ідеальна для спортсменів, які цінують свій комфорт. У рюкзаку легко переносити і пару ракеток. Більшість пропозицій відрізняється наявністю окремих відділень для взуття і кишень для різних дрібниць і ємностей з водою. Моделі відрізняються анатомічною і зручною спинкою, що робить їх зручними.
  • Чохол для тенісної ракетки розрахований на створення зручностей при перенесенні ракеток. Забезпечує надійний захист від впливу температури і води, маючи термокишеню. Оснащений ременями для зручності і спрощення транспортування речей.

Властивості, які враховуються при виборі сумок для тенісу

Тенісні сумки сьогодні представлені в різноманітності, яка просто вражає. Вибрати для себе ідеальний варіант може будь-який спортсмен, який бере до уваги деякі властивості:

  • Жорсткість. Якщо вона вища, чохол для ракетки гарантує більш високу безпеку інвентарю, який не страждає при падіннях.
  • Термовідділення служать для запобігання температурних впливів. Інвентар не втрачає заявлених виробником якостей.
  • Водонепроникні відділення важливі тоді, коли проводяться активні тренування. Пошкодження інвентарю виключається. У цих відділеннях вони захищені від дощу.
  • Додаткові відділення забезпечують зберігання і перенесення одягу та взуття, і різних дрібниць, наприклад, м'ячів, пляшок з водою, мобільних телефонів, ключів.
  • Зовнішній вигляд - дизайн аксесуарів, до яких відноситься також сумка для ракетки, має велике значення не тільки з практичного боку, а й з естетичного.

Будь-який чохол для тенісної ракетки, сумка або рюкзак для великого тенісу пропонуються в нашому Інтернет-магазині в асортименті, що постійно поповнюється. Весь товар відрізняється чудовою якістю і практичністю. За допомогою наших фахівців підбираються оптимальні варіанти для всіх покупців.