Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Намотки

Товарів на сторінці:

Сортувати:

У великому тенісі існують свої непорушні правила, що стосуються підбору аксесуарів і одягу. Намотка для тенісної ракетки - один з найважливіших аксесуарів.

Намотка для тенісних ракеток

Підбір ракеток для тенісу вимагає виконання певних правил. Вони включають ігровий стиль спортсмена, його фізичну підготовку, професіоналізм і звичайно особисті властивості.

Для зручності використання даного аксесуара потрібно і намотку на тенісну ракетку, яка надзвичайно важлива. Купити намотку для ракетки слід з тієї причини, що вона відрізняється деякими перевагами:

  • Зовнішня сторона має різні характеристики: це шорстка поверхня, що забезпечує кращий контакт, або гладка, зазвичай обирається тенісистами, які мають сухі долоні.
  • Намотка на ракетку відрізняється мікропористою поверхнею, що вбирає надлишки вологи при грі. Дана властивість особливо важлива в умовах підвищеної вологості в повітрі.
  • Ребриста поверхня, якою відрізняється намотка для тенісної ракетки, сприяє значно кращому контакту з рукою, забезпечуючи цим повний контроль напрямку удару і енергії.

Намотки на тенісні ракетки

Вирішуючи купити намотки для ракетки, тенісисти в Києві, Львові та всій Україні повинні знати, що ці вироби розбиваються на два основних типи:

  • Намотки для тенісної ракетки липкого типу - найкраще підходить тенісисту, що бажає добиватися максимального зчеплення ракетки і руки. Властивості вони зберігають в 3-4 іграх, стаючи згодом більш сухими. Таким намотками користуються близько вісімдесяти відсотків гравців.
  • Сухі намотки для тенісних ракеток є оптимальним варіантом для спортсменів, у яких долоні сильно пріють, а також для тих, хто не любить відчуття липкості намоток. Такі намотки більш довговічні.

Намотки на тенісні ракетки в нашому магазині пропонуються в широкому асортименті, а тому підібрати зручний і ефективний товар може кожен тенісист. Питання в тому, скільки коштує намотка. Відразу скажемо - ціна демократична, якість - висока.

У нас, до речі, доступні і намотки для тенісних ракеток з протектором, і намотки на тенісну ракетку з перфорацією. Перший варіант - це забезпечення максимуму зчеплення руки і ракетки. Другий забезпечує краще дихання руки, може використовуватися в липких, і в сухих обмотках.

У будь-якому випадку при зверненні до нас необхідно пам'ятати, що намотки на тенісні ракетки вибрати нескладно, оскільки поруч з покупцем знаходиться досвідчений менеджер, який проконсультує з будь-якого питання, що стосується тенісних атрибутів та одягу або взуття.

Ми обслуговуємо і досвідчених тенісистів, і тих, які тільки починають свій шлях у великому тенісі. Допоможемо купити намотки для ракетки, які припадуть до смаку спортсмену і будуть різнитися ефективністю і якістю.