Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Ракетки дитячі Yonex

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Дитяча ракетка для великого тенісу Йонекс просто покликана стати одним з найголовніших елементів в екіпіровці юних шанувальників цього виду спорту. Саме вона відіграє важливу роль у вдосконаленні їх навичок. Вона ж забезпечує почуття комфорту на тренуваннях і змаганнях.

Дитячі ракетки для великого тенісу Yonex: головне в підготовці юного тенісиста

Абсолютно правильно купити ракетку для великого тенісу дитячу Йонекс, оскільки цей виробник пропонує широкий асортимент таких інструментів найвищої якості. Це прекрасно розуміють юні тенісисти та їх батьки не тільки в Києві і Львові, а й у всій Україні, і в багатьох країнах.

Дитячі ракетки для великого тенісу Yonex представлені за доступною вартістю і в нашому магазині. Будь-який бажаючий за допомогою наших фахівців може підібрати оптимальний виріб.

Дитяча ракетка для великого тенісу Йонекс в різноманітному асортименті

Пропоновані ракетки для великого тенісу для дітей Yonex - це широкий вибір виробів, необхідних для любителів і професіоналів. Купити дитячу ракетку для великого тенісу Йонекс можна різним віковим категоріям початківців-тенісистів:

  • 5-8 років - такі ракетки для великого тенісу дитячі Yonex купуються по зросту майбутнього власника. Виробниками виконуються маркування та нумерація ручок: 0000 і 000 - для маленьких спортсменів. По довжині - 17-23 дюйма. Краще використовувати алюмінієві варіанти виробів.
  • 8-10 років - необхідні дитячі ракетки для великого тенісу Yonex, які розраховані для частих занять. Тут оптимальним варіантом може бути ракетка для великого тенісу для дітей Yonex Vsore і Ezone. Довжина може досягати 27 дюймів, вага - 230-250 грам.
  • 10-14 років - ця дитяча ракетка для великого тенісу Йонекс вибирається індивідуально, з урахуванням зросту, віку і статури. Коли прагнення до занять є серйозним, з розрахунком на професійні результати, то оптимальними будуть полегшені повнорозмірні  ракетки для великого тенісу Yoneх, виконані з графіту. В інших випадках підходить і металеве екіпірування.

Плюси виробів від Йонекс

Ракетка для великого тенісу дитяча Йонекс продумана виробником до дрібниць. Звідси - справжнісінький комфорт, високий професіоналізм. Такі характеристики надзвичайно важливі, оскільки великий теніс вимагає відмінних швидкостей реакції, високої маневреності, вміння миттєво оцінювати виникаючі ситуації, вмілого контролю м'яча.

Виконання цих вимог можливе не тільки при наявності професіоналізму і майстерності у юного тенісиста. Необхідна також дитяча ракетка для великого тенісу Йонекс відповідного класу.

Дитячі ракетки для великого тенісу Yonex виконуються в різних варіантах. Який саме варіант необхідний вашій дитині? Беріть до уваги абсолютно всі тонкощі, які стосуються вашої дитини, її підготовки, фізичних даних, ігрового стилю, бажання і придбаєте ракетку, яка приносить юному тенісистові радість і допомагає оволодінню даним видом спорту.