Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Ракетки

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Ви захопилися тенісом? Мрієте про спортивні досягнення? Для цього буде потрібна ракетка для великого тенісу купити яку не складає труднощів.

Ракетки для великого тенісу - запорука гарної гри

Успішна і результативна гра у великий теніс має на увазі не тільки серйозні тренування, але і наявність у гравців інструменту, одягу і взуття. При цьому половину успіху забезпечують ракетки для великого тенісу.

Наш Інтернет-магазин пропонує ракетки від відомих виробників, що відрізняються і якістю, і довготривалим використанням, і доступною вартістю. Менеджери завжди знаходяться поруч з покупцями, надаючи всебічну допомогу в правильному виборі інвентарю і всього необхідного для занять цим видом спорту.

Ракетка для великого тенісу: особливості розробок і матеріали для її виготовлення

Сучасні тенісні ракетки для великого тенісу виготовляються на основі новітніх технічних розробок. Раніше вони виготовлялися з дерева. Сьогодні для цих цілей використовуються:

  • Графіт - вартість ракетки для великого тенісу з нього доступна. Забезпечується комфортність при грі. Використовуються як юними, так дорослими тенісистами.
  • Алюмінієві сплави - матеріали забезпечують легкість гри. Підходять для спортсменів різного віку. Допомагають вдосконалювати гру.
  • Углеволокно - в Україні, та й в усьому світі, рішення купити ракетку для великого тенісу з цього матеріалу приймають професіонали. У нього виробниками додаються базальт і титан для поліпшення характеристик. Ці моделі - запорука отримання високих результатів.

Характеристики ракеток, що враховуються при їх виборі

Ціна ракетки для великого тенісу залежить від багатьох характеристик, про які піде мова. Її габарити регламентовані Міжнародною тенісною організацією. Обмеження для дорослих спортсменів затверджені по довжині в діапазоні 27-29 дюймів. Нумерація розміру ручок ракеток здійснюється цифрами 0-5.

Ракетка для великого тенісу в кожному випадку вибирається в індивідуальному порядку. Для початківця-тенісиста складна і дорога модель не потрібна. Для відпрацювання техніки гри і визначення ігрового стилю цілком достатньо ракеток із середніми характеристиками. Отримання уявлення про якості ідеальної ракетки буде отримано до того, як в непридатність прийдуть струни.

Ключові характеристики ракетки для великого тенісу полягають в довжині, вазі, балансі та площі струнних поверхонь. Покупець знаходить їх на самих ракетках, або уточнює у продавців:

  • Довжина визначається для дітей і дорослих окремо. В середньому вона дорівнює, відповідно, 53,3 см і 68,5 см. Можуть купуватися спеціальні подовжені ракетки, використовувані окремими гравцями, щоб збільшити силу удару. Але в такому випадку неможливо обійтися без великої вправності і високоточних ударів, але такими вміннями володіють професіонали. Любителям краще підходять тенісні ракетки для великого тенісу стандартних розмірів.
  • Вага в середньому дорівнює близько 300 грам, хоча можуть бути, як важче, так і легше. Краща маневреність забезпечується легкими ракетками, але потрібен швидкий розгін і велика сила удару, яка забезпечує отримання м'ячем необхідних швидкостей. Обтяжені моделі - забезпечують сильні удари, але недосконалість техніки іноді призводить до травм зап'ястя. Вони рекомендовані професіоналам.
  • Баланс ракетки для великого тенісу купити яку у нас може житель Києва, Львова або будь-якого населеного пункту країни, визначається легко: серединою шийки, що знаходиться між ободом і ручкою, вона кладеться на палець і визначається нахил ракетки. Зсув до «голови» - потужний удар при меншій маневреності, до ручки - відмінний інструмент для відпрацювання прийомів тактичного плану.
  • Площа струнної поверхні - новачкові підходить ракетка для великого тенісу, що характеризується таким показником в 670 кв. см, досвідченому тенісистові - в 645 кв. см, які відрізняються більшою маневреністю. Необхідно лише вироблення спортсменом точності ударів центром моделі.
  • Ручка повинна бути індивідуального розміру, щоб тримати її було зручно і міцно. Правильний вибір інструменту відбувається, коли між долонею і пальцями відстань дорівнює 1,5-2 сантиметри. Коригування розмірів виконується овергріпом, тобто спеціальної обмоткою.
  • Струни. Купити ракетку для великого тенісу можна з натуральними або синтетичними струнами. Нейлонові близькі за характеристиками з натуральними, а терміни служби набагато більші. Вартість ракетки для великого тенісу з нейлоновими струнами більш прийнятна. При покупці важливо уточнення їх схеми натяжки. Більше струн - велика жорсткість ударної поверхні, що забезпечує більш сильні удари при меншому контролі над м'ячем.
  • Матеріал підбирається виробниками той, завдяки якому тенісні ракетки для великого тенісу набувають легкість і міцність. Це алюміній, титан, графіт, композити, Hyper carbon.

Вибір ракеток для тенісу

Ракетки для великого тенісу купити можна в нашому Інтернет-магазині. Важливо, що у нас кожен покупець забезпечений консультативною допомогою справжніх професіоналів, які є фахівцями в області спортивних товарів.

Зв'язатися з нами немає проблем. Всі способи - на сайті. Звертайтеся! Вирішимо будь-яку проблему і ракетка для великого тенісу буде придбана на вигідних умовах.