Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

рюкзаки Wilson

Товарів на сторінці:

Сортувати:

У трійці світових брендів товарів для великого тенісу - успішна і впевнена компанія Вілсон. Саме тому рюкзак для великого тенісу Вілсон є бажаним атрибутом для кожного шанувальника великого тенісу. Купити тенісний рюкзак Wilson сьогодні не складе труднощів, якщо звернетеся до нас, в наш Інтернет-магазин.

Рюкзак для тенісу Wilson: різноманітні пропозиції

Для забезпечення зберігання аксесуарів та супутніх товарів для тенісу, їх транспортування до місць тренувань і змагань нами пропонуються тенісні рюкзаки Wilson. Вони мають спеціальну форму і конструкцію, а тому Ваші речі надійно захищені.

Сьогодні в Україні в цілому, і в окремих містах, зокрема - в Києві і у Львові, де особливо багато людей, захоплених великим тенісом. Все більше наших співгромадян вирішують купити рюкзак для тенісу Вілсон.

Тенісний рюкзак Вілсон представлений трьома лініями

Виробником на сучасний ринок поставляється трійка чудових ліній, яка об'єднує:

  1. Pюкзак для тенісу Wilson Tour - першокласні рюкзаки, що вміщають спорядження та одяг у достатніх кількостях, додаткові відсіки і кишені допомагають в цьому. Відрізняються сучасним пошиттям, обтічністю форми зі вставками для вентиляції. Представлені в трьох кольорах - синьому, червоному і чорному.
  2. Pюкзак для тенісної ракетки Вілсон Federer - з'явився на сучасному тенісному ринку завдяки Роджеру Федереру, іменем якого названа вся лінійка. Цей відомий тенісист - обличчя бренду протягом останніх років. На сумці збоку - автограф Федерера. Тенісний рюкзак Вілсон цієї лінійки відноситься до найпопулярніших у всьому переліку продукції даного виробника. Характеризується великою місткістю, наявністю пари основних відділень. Для аксесуарів - велика кишеня спереду.
  3. Рюкзак для великого тенісу Вілсон Team відрізняє найнижча ціна, що забезпечує йому популярність на ринку. Дно - м'яке, ремені - зручні, що забезпечує ефективне перенесення на плечах і достатній комфорт. Всі моделі відрізняються цікавим кольоровим виконанням.

Рюкзаки для тенісу від Вілсон для всіх категорій тенісистів

Купити рюкзак для великого тенісу Wilson доступно будь-яким категоріям тенісистів, від професіоналів до спортсменів-початківців. Вони можуть купуватися усіма бажаючими, незалежно від їх фінансових можливостей.

Pюкзак для тенісу Wilson (серія Tour) використовується багатьма зірками великого тенісу. Виготовлений з високоякісних матеріалів, він здатний задовольнити найвищі вимоги. В такому рюкзаку достатньо місця для тенісних інструментів, одягу і аксесуарів.

А ось серія Team розрахована для покупців з бюджетного сегменту, хоча характеризуються високим рівнем виконання.

Купити тенісний рюкзак Wilson в даний час можна і самостійно, оскільки пропонується надзвичайно великий їх асортимент. Однак, краще все ж, звернутися за консультацією до наших досвідчених менеджерів, які завжди знаходяться на зв'язку з клієнтами.

Кращий варіант для шанувальників захоплюючого великого тенісу - тенісний рюкзак Вілсон, але він повинен підбиратися особливо ретельно, щоб потім не виникало проблем в питаннях зберігання і транспортування атрибутів, які необхідні для цього виду спорту.