Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки чоловічі Wilson

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Чоловіче взуття для тенісу Wilson розраховане на спортсменів різної підготовки, стилів гри і віку. Це зробило його популярним і в Україні, як власне, і в усьому світі.

Чоловічі тенісні кросівки Wilson: відповідність усім вимогам великого тенісу

Коли тенісист використовує на кортах кросівки для тенісу Wilson, він забуває про їхнє існування, зосереджуючись повністю на грі. Таке взуття зручне і м'яке. Використання оригінальних технологій, за якими виготовляються кросівки тенісні Wilson, робить їх максимально сприятливими для професіоналів і новачків.

Наш Інтернет-магазин пропонує купити кросівки для тенісу Вілсон в Києві і Львові, в інших населених пунктах країни. У нас є широкий асортимент такого товару, який дозволяє вибрати те, що необхідно будь-якому тенісистові.

Чоловічі кросівки для тенісу Вілсон гарантують гарну підготовку і високі результати

Чоловічі тенісні кросівки Вілсон є тією екіпіровкою, яка має важливе значення в підвищенні комфорту рухів, захисту спортсменів від травм, ударів і розтягувань.

Ціна на чоловічі тенісні кросівки Вілсон відрізняється демократичністю. Взуттю даного виробника притаманний цілий ряд позитивних характеристик, серед яких такі:

  • Ноги «дихають».
  • Вся стопа фіксується надійно від пальців до п'ят.
  • Навантаження розподіляються рівномірно.
  • Забезпечення впевнених і плавних рухів при ривках і стрибках.

Популярні моделі тенісних кросівок від Вілсон

Американський виробник виготовляє чоловічі тенісні кросівки Wilson самих різних моделей. Є серед них і ті, які найбільш затребувані спортсменами. Наприклад:

  • Чоловічі кросівки для тенісу Wilson Rush Pro, відрізняючись впевненим зчепленням підошви з кортовими покриттями, меншим ковзанням і підвищеною пружністю, підійдуть любому тенісисту.
  • Чоловічі тенісні кросівки Вілсон NVision підходять новачкам, оскільки гарантують стопам відмінну підтримку і амортизацію але мають меньшу кількість технологій.
  • Чоловіче взуття для тенісу Wilson Kaos практично невагоме, оскільки виготовляється з м'яких матеріалів, що підвищують комфортність для стоп. Вони забезпечують високу захищеність. Кросівки відрізняються довгою тривалістю служби.

Прогресивні технології у виготовленні кросівок

Чоловічі кросівки Wilson для тенісу виробляються на основі цілого ряду інноваційних технологій, які вивели товари даного бренду в розряд найбільш затребуваних на світовому ринку.

Завдяки нововведенню RG гарантуються ефективність амортизації і стійкість ніг. Ялинкові малюнки протекторів роблять Wilson кросівки для тенісу зручними на різних поверхнях.

Ortholite Comfort Foam і DST Foam є пінними технологіями устілок, що створюють пружність і м'якість, швидкість рухів і якість взуття.

Світовий лідер, який реалізує кросівки для тенісу Вілсон, вже став брендом для багатьох наших співвітчизників, які захоплені великим тенісом. Ми допомагаємо їм купувати потрібні моделі, які представлені на наших полицях.