Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Струни Yonex

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Якісна ракетка для великого тенісу повинна мати тенісні струни Yonex, від яких значною мірою залежить високий результат тренувань і змагань. Цей виробник зі своїм товаром давно вийшов на провідні позиції в спортивному світі.

Ефективну гру забезпечують струни для тенісу Yonex

Сучасний ринок Києва і Львова, всієї України заповнений різноманітними тенісними товарами. Купити струни для великого тенісу Йонекс вже не становить проблем. Та й ціна на тенісні струни Yonex цілком доступна для шанувальників великого тенісу.

Японська компанія виробництвом товарів для цього виду спорту займається понад сімдесят років. Весь цей час струни для тенісу Йонекс використовують тенісисти з самих різних країн світу, отримуючи відмінні умови для просування в тенісній кар'єрі.

Тенісні струни Yonex: висока японська якість

Струни для тенісних ракеток Yonex виробник виготовляє на потужностях власних заводів. Це дозволило налагодити багаторівневий контроль якості, якому піддаються науково-cпроектовані струни для тенісу Yonex.

Якщо тенісист робить оптимальний крок і вирішує купити струни для великого тенісу Yonex, він забуває про турботу за такими властивостями, як довговічність виробу, його еластичність і чутливість.

Тенісні струни Йонекс знаходяться на високих позиціях. Наприклад, модель Poly Tour в 2018-2019 рр. займає впевнене місце серед монострун в трійці лідерів рейтингу стрингерів.

Струни для ракетки Yonex Tour Super 850 Pro забезпечують високий контроль м'яча і ударів, а в результаті - і всієї гри. Гарантують і стабільний натяг. Вони по праву входять до числа кращих мультиволоконних струн.

Зірки тенісу, що користуються струнами Yonex

Тенісні струни Yonex використовуються в ракетках, якими штурмують вершини великого тенісу відомі спортсмени. Анжелік Кербер, використовуючи струни Poly Tour Fire, успішно виступила на Australian Open в 2016 році, ставши переможцем турніру. На ньому ж в поточному році перемогою закінчився виступ Наомі Осака. В цьому випадку використовувалися струни для тенісу Yonex Poly Tour.

Струнами відомого бренду користуються також Стен Ваврінка, Нік Кургіос, Денис Шаповалов, що входять в команду Yonex, і інші відомі тенісисти.

Струни для тенісних ракеток Йонекс визнані виробами високої якості і відмінної функціональності. Практика це підтверджує. Звертайтеся до нас, допоможемо вибрати такі струни, які принесуть задоволення від гри.