Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Віброгасники

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Великий теніс, будучи продуманої до дрібниць грою, цим і привабливий для численної армії поціновувачів. Віброгасники для тенісних ракеток відносяться до таких дрібниць, але без них не обійтися, якщо до тенісу ставишся серйозно.

Віброгасники для тенісних ракеток

Купити віброгасники на ракетку необхідно, якщо мрієш про успіхи на кортах. Їх призначення полягає в забезпеченні гасіння зайвих вібрацій, які виникають при ударах ракеткою по м'ячу.

Ці самі вібрації заважають успішній грі, створюючи труднощі, оскільки м'яч може бути просто неконтрольованим. Віброгасник для тенісної ракетки є корисним девайсом, який рятує від подібних неприємностей.

Важливість даного предмета висока, якщо його використовують навіть професійні тенісисти, які мають відмінну спортивну підготовку.

Віброгасник для ракетки: види

Ми пропонуємо своїм покупцям віброгасники для тенісних ракеток двох видів, кожен з яких має свої специфічні властивості:

  • Точковий віброгасник на ракетку відноситься до найбільш поширеного варіанту гасіння вібрацій. Ціна на віброгасники для тенісних ракеток доступна. Найчастіше вони являють собою кругляшки, що мають дизайн у вигляді сердечок, смайликів, жабок, пташок, інших веселих картинок, або назв брендів, їх логотипів. Місцем їх встановлення є нижні поперечні струни і середина між 2-ма поздовжніми. Забезпечують помірне гасіння, що дозволяє в грі відмінно відчувати ракетку.
  • Стрічковий віброгасник для ракетки. Хоча і є менш популярним, може бути з успіхом придбаний не тільки в таких великих містах, як Київ і Львів, так і в усій Україні. Форма виробів така, що іноді гасіння є надмірним, що призводить до погіршення відчуття ракеток. Окремі гравці використовують такий віброгасник для ракетки. Особливо це стосується гравців, які виступають в профі турах.

Віброгасники для тенісних ракеток придбати у нас не проблема. Фахівці завжди нададуть професійну допомогу. Головне - пам'ятати, що з цим предметом в будь-якому випадку краще, ніж без нього.

Над перевагами і недоліками цих двох видів в тенісному світі сперечаються давно. До спільного знаменника так і не прийшли. Віброгасник для тенісної ракетки кожен може вибирати, виходячи зі своїх побажань, своєї підготовки. Ми ж допомагаємо робити правильний крок, щоб віброгасник на ракетку був корисним у тенісних баталіях і приносив спортсмену бажані перемоги.