Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки чоловічі Babolat

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Купити чоловічі тенісні кросівки Баболат - оптимальний крок для будь-якого тенісиста, оскільки це спеціальне взуття високої якості і тривалого використання. Його щасливими власниками можна стати у нас в Інтернет-магазині.

Чоловічі тенісні кросівки Babolat забезпечать гравцям результати і комфорт

У великому тенісі, що є яскравим і видовищним видом спорту, використовуються різноманітні удари ракеткою по м'ячу. Але успіх також залежить і від швидкості пересувань по корту, які успішно забезпечать кросівки Баболат для тенісу. Таке взуття є на ринках Львова та Києва, та й усієї України.

Чоловічі кросівки для великого тенісу Babolat представлені сучасними розробками, в яких успішно поєднуються легкість і міцність. Ними гарантується абсолютна свобода при пересуваннях і ефективний контроль поверхні корту.

Чоловічі кросівки для тенісу Баболат: на що звертати увагу?

Підбирати Babolat кросівки для тенісу слід з урахуванням всіх факторів - наприклад де вони будуть використовуватися тенісистами.

Кросівки тенісні Babolat відрізняються підошвою, яка вибирається в залежності від кортового покриття. Від неї залежить якість зчеплення. Взуття виконується з урахуванням того, що в цьому виді спорту багато гальмувань і прискорень.

Конструктивно чоловіче взуття для тенісу Babolat передбачає наявність між носком і п'ятою м'яких амортизуючих вставок, які виготовляються з різних матеріалів.

Чоловічі кросівки для тенісу Баболат максимально амортизують ноги в момент гальмувань і стрибків. Це забезпечується вставками, виконаними з жорстких композитних матеріалів. Після приземлення сила удару розподіляється по стопах рівномірно.

Чоловічі тенісні кросівки Babolat відрізняються верхньою частиною, яка забезпечує ефективну фіксацію ніг, а також ущільнення в носках, оберігаючи пальці від травм.

Зірки тенісу і кросівки Баболат

Компанія займається тенісними товарами вже півтора сторіччя. Вони сьогодні продаються в сотнях країн світу. Серед її продукції - і чоловічі кросівки тенісні Баболат. Вони виробляються на основі інноваційних технологій, а тому гарантують максимум комфорту в грі і на тренуваннях.

Чоловічі тенісні кросівки Babolat, як і інша продукція бренду, використовувалася в різні часи Рафаелем Надалем і Енді Роддіком, Кім Клійстерс і Агнешкою ​​Радваньською, іншими відомими тенісистами. Це і є найкраще підтвердження того, що купити кросівки для тенісу Баболат необхідно, якщо є велике прагнення до отримання задоволення від занять таким видом спорту.

Ціна на чоловічі тенісні кросівки Баболат є доступною. В нашому інтернет-магазині допоможуть вибрати оптимальну модель для кожного покупця.