Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Професійні і аматорські

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Професійні заняття великим тенісом вимагають наявності у гравця професійних ракеток. Головне - придбати оптимальну модель, яка підходить певному спортсмену. Професійні тенісні ракетки для великого тенісу у нас представлені в широкому асортименті.

Професійні ракетки для великого тенісу

Тенісисти, які грають заради спортивних досягнень, а не просто для задоволення, обов'язково вдаються до використання професійного спорядження. В Україні в цілому, як і у Львові або Києві зокрема, з його вибором проблем не виникає.

Професійні тенісні ракетки для великого тенісу вимагають особливо ретельного підбору. Враховувати необхідно технології, використовувані для реалізації в моделі, показники ваги і балансу, а також матеріал виготовлення.

Для такого спортінвентарю, як професійні ракетки для великого тенісу, використовують цільний графіт, або цей матеріал, в який додані титан і базальт. Добавки забезпечують гасіння коливань струн, а удари роблять більш точними.

Професійна і аматорська ракетка для великого тенісу: принципові відмінності

Ринок пропонує амуніцію і для любителів, і для професіоналів. При цьому гравець повинен пам'ятати, що професійна ракетка для великого тенісу має інші характеристики, ніж любительська ракетка для великого тенісу.

Критеріями цих відмінностей є:

  • Перш за все, відповідь на питання, скільки коштує професійна ракетка для великого тенісу: більше, ніж аматорські моделі.
  • Голова ракетки має зменшений розмір - 545-645 кв. см.
  • Струни відрізняються жорсткою натяжкою.
  • Загальна вага збільшена до 310-370 грамів. Це робить удари сильнішими, а кисті - міцнішими.
  • Ракетки для великого тенісу професійні відрізняються різним балансом. Це сприяє активізації атак. Універсальним варіантом - є центральний баланс.
  • По довжині професійна ракетка для великого тенісу може бути стандартною або подовженою.

У виборі ракеток для тенісу помилки не припустимі

Якщо за покупкою до нас звертається любитель, то йому буде запропонована аматорська ракетка для великого тенісу, якої достатньо для тренувань та ігор.

Серйозні заняття цим видом спорту неможливі, якщо відсутня професійна ракетка для великого тенісу ціна якої буде, звичайно ж вище.

При придбанні ракеток тенісисти зобов'язані бути максимально уважними, оскільки від їх моделі залежить і контроль м'яча в іграх, і жорсткість ударів, і їх висока потужність. У нас професійні ракетки для великого тенісу вибрати їм завжди допомагають наші фахівці, що мають великий досвід і широкі пізнання в цій справі.

Ракетки для великого тенісу професійні купуються з урахуванням фізіології тенісиста, яка має безпосередній вплив на конфігурацію інструменту гравця. Різноманіття пропозицій світових виробників дозволяє отримати ту ракетку, яка стане основою досягнення високих спортивних результатів.