Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Ракетки дитячі Head

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Вибір ракетки для юних шанувальників великого тенісу - відповідальна справа, оскільки вона повинна купуватися не тільки виходячи з віку спортсмена, але і з його особистих переваг. Ракетки для великого тенісу для дітей Head є оптимальним варіантом. Вони доступні в нашому Інтернет-магазині в великому асортименті.

Дитячі ракетки для великого тенісу Head - відмінний варіант для юних тенісистів

Продукція цього сучасного і популярного в усьому світі, в Україні, в т.ч. в Києві та у Львові, виробника, на ринку присутня більше семи десятиліть. Спочатку компанія займалася інвентарем для гірськолижного спорту.

До тенісної амуніції вона прийшла через два десятиліття, коли була запущена лінія, на якій стали вироблятися і дитячі ракетки для великого тенісу Head. Вони завоювали свого покупця відмінними параметрами і чудовим почуттям м'яча.

Правильно обрана дитяча ракетка для великого тенісу Хед забезпечить відмінний результат

Вирішуючи купити дитячу ракетку для великого тенісу Хед, батьки повинні знати, що вони мають відмінності від ракеток, які розраховані на дорослих чоловіків і жінок.

Дитяча ракетка для великого тенісу Хед виготовляється ​​з таких матеріалів:

  • Титановий або алюмінієвий сплави - не дуже міцний. Купити ракетку для великого тенісу дитячу Хед з нього можна для молодших вікових груп, які ще не володіють сильними ударами.
  • З графітового композиту виготовляються дитячі ракетки для великого тенісу Head, які використовуються для молодших і старших вікових груп. Матеріал міцний, голова і інші частини не деформуються.
  • Дитяча ракетка для великого тенісу Хед може також виготовлятися з графіту, що є самим твердим сплавом. У використанні є комфортною моделлю, яка не деформується і при ударах створює мінімальну кількість вібрацій. Використовується для дітей які займаються часто, або старших груп 8-11 років.

Дитячі ракетки для великого тенісу Head виробник виконує з використанням сучасних технологій, серед яких заслуговують на увагу такі:

  • Teflon - технологія, яка забезпечує зниження тертя струн, їх оптимальне і рівномірне натягування, тобто показники, які важливі для гарантування мінімальних вібрацій.
  • Застосування графіту забезпечує легке балансування, відмінну міцність і невелику вагу.

Найдешевшими буде дитяча ракетка для великого тенісу Хед з алюмінію, потім йдуть ракетки з композиту, а найдорожчими будуть графітові ракетки.

Будь-яка дитяча ракетка для великого тенісу Хед відрізняється ідеальним дизайном, що необхідно для захопленості юних тенісистів і постійного бажання виходити на корти.

Ракетка для великого тенісу дитяча Хед високої якості і відповідної функціональності відноситься до однієї з найважливіших умов для ефективного заняття великим тенісом і досягнення високих результатів на змаганнях.