Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

сумки Yonex

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Тенісні сумки Yonex - це екіпірування від одного з лідерів ринку тенісного інвентарю, який допоможе будь-якому спортсмену відчути комфорт. Вони зручні при транспортуванні необхідних речей до місць тренувань і змагань.

Сумка для тенісу Yonex - незамінний інвентар для тенісиста

Сумки для тенісу Йонекс відрізняються високою функціональністю, якістю і тривалою експлуатацією. Наявність великої кількості позитивних моментів пояснюється тим, що їх виробником є ​​перевірена компанія, продукція якої доступна для численних покупців протягом більше семи десятиліть.

Відноситься сумка для тенісу Yonex до технологічно передового і професійного інвентарю, який допомагає гравцям різного рівня отримувати комфортні умови для тенісних занять і підготовки до них.

Як вибирати тенісні сумки Yonex

Тенісисти з Львова і Києва, всієї України вже мають уявлення, як купити тенісну сумку Yonex. Перш за все, виходити необхідно з її місткості.

Сумка для тенісу Йонекс зазвичай використовується спортсменом для розміщення взуття та змінного одягу, м'ячів, води, рушників і різних дрібниць. Перевозити доводиться і ракетки.

Для прикладу можна звернути увагу на такі тенісні сумки Yonex:

  • BAG4923 - сумка Yonex, що відрізняється практичністю і комфортністю. У ній можна розмістити 3 ракетки. Є великі відділення для речей і відсік, в який помістяться аксесуари. Прекрасний варіант для тренувальних занять, клубних змагань та ігор, оскільки дозволяють брати все необхідне.
  • Tournament Bag 4711EX - стильна сучасна тенісна сумка Yonex, що представляє нову колекцію. Складається з двох відділень - великого - для ракеток, речей, бічного - для всіляких аксесуарів. Дуже добре підходить для повсякденного використання.
  • Сумки для тенісу Йонекс, представлені в лінійці ергономічного інвентарю Yonex Pro, характеризуються стильним дизайном і високоякісним матеріалом. Гарантований максимальний комфорт гравців, котрі є прибічниками великого тенісу.

Що за високою якістю сумок від Йонекс

Тенісні сумки Yonex затребувані в спорті естетів і аристократів, не дивлячись на їх прискіпливе ставлення до вибору обов'язкових аксесуарів. Вони міцні, а тому успішно використовуються спортсменами. Часом з ними доводиться не розлучатися протягом усього дня.

Інноваційні матеріали, жорсткий контроль виробничого процесу є основою того, що сумки для тенісу Йонекс популярні в самих різних країнах світу.

При найвищій якості і високих експлуатаційних можливостях ціна на тенісну сумку Йонекс залишається доступною для тенісистів з різними фінансовими можливостями.

Тенісні сумки Йонекс в нашому багатому асортименті представлені великою кількістю моделей, які підходять, як для любителів, так і для професіоналів, а тому сумка Yonex може бути придбана без проблем. При необхідності наші фахівці нададуть пораду в питаннях вибору для Вас оптимального варіанту.