Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки жіночі Babolat

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Представницям прекрасної половини людства, які захоплені цим видом спорту, необхідне зручне, практичне, якісне і стильне взуття. Цим якостям відповідають жіночі кросівки для великого тенісу Babolat, які охоче купують тенісистки України.

Жіночі тенісні кросівки Babolat відрізняються зручністю і стильністю

Жіночі кросівки Баболат для тенісу випускає французька компанія, яка на ринку з'явилася понад століття тому. Правда, тоді її засновник П'єр Баболя займався тенісними струнами.

Трохи пізніше у Франції з'явилася компанія Michelin, що зайнялася автомобільними шинами. Ясна річ, тоді вони не мали уявлення, що собою представляють кросівки жіночі тенісні Babolat.

Однак трапилося наступне: через століття саме ці два виробники запропонували тенісному світу спеціалізоване взуття, серед якого потім з'явилися і жіночі тенісні кросівки Баболат, що стали згодом дуже популярними на ринках багатьох країн світу.

Тепер в Києві, і у Львові можна купити жіночі кросівки для тенісу Баболат, при виготовленні яких використовується гумова суміш унікального складу, розроблена професіоналами з Michelin. Вона також створила протектор з неповторним малюнком, який відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.

Жіночі кросівки Babolat для тенісу набули популярності серед професіоналів. Співпраця двох гігантів не припиняється, вони і далі експериментують і  розробляють нові технології. Кросівки вироблені ними, були офіційним взуттям на відомому турнірі Вімблдон, після підписання п'ятирічного контракту.

Особливості, що відрізняють жіночі кросівки для тенісу Баболат

Компанія, що займається товарами для великого тенісу вже довгі роки, досягла того, що і жіночі кросівки тенісні Баболат постійно поліпшуються, відповідаючи сучасним світовим стандартам.

Це забезпечується розробкою інноваційних технологій. Жіноче взуття для тенісу Babolat відрізняється наявністю підтримки п'ят і середньої частини стоп. Бічна підтримка забезпечується посиленою зовнішньої пластиною.

Жіночі тенісні кросівки Babolat, в яких використана гумова підошва Michelin, характеризуються ідеальним зчепленням з покриттями кортів. Гарантованими є зносостійкість і міцність. Устілки Ortholite, якими укомплектоване в більшості своїй жіноче взуття для тенісу Babolat, запам'ятовують малюнок стоп.

Купити жіночі тенісні кросівки Баболат варто і з тієї причини, що устілки, які відрізняються дихаючої структурою, просочуються антисептиком, що виключає розвиток бактерій, який викликають неприємні запахи.

Вибираючи жіночі кросівки Баболат для тенісу, звертають увагу на розмір взуття, як по довжині так і по ширині. Тісними вони не повинні бути, оскільки будуть великі неприємності.

Тенісистки також цікавляться таким питанням, як ціна на жіночі тенісні кросівки Баболат. Наголошуємо, вона повністю відповідає своїм функціональним і якісним показникам, будучи цілком демократичною і доступною.