Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки чоловічі Asics

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Незалежно від того, як займається людина великим тенісом, на професійному рівні, чи на аматорському, їй варто поміркувати над тим, щоб купити чоловічі тенісні кросівки Асікс. Зробити це найкращим чином можна в нашому Інтернет-магазині.

Чоловічі тенісні кросівки Asics впевнено ведуть спортсмена до успіху

Кросівки тенісні Asics затребувані в Україні. Активно купують їх і в Києві, і у Львові. Це взуття популярне, оскільки є оптимальним варіантом для занять захоплюючим видом спорту. Важливі різні позитивні якості, якими відрізняються чоловічі кросівки тенісні Асікс.

Міцні і практичні чоловічі кросівки для тенісу Асікс

Ми пропонуємо співвітчизникам кросівки Асікс для тенісу, які разом з високою якістю, мають і такі важливі характеристики, як:

  • Міцність на належному рівні.
  • Відмінна надійність.
  • Приваблива практичність.
  • Різнобічна функціональність.
  • Довговічна зносостійкість.

Чоловічі тенісні кросівки Асікс, разом з властивостями, які названі вище, виготовляються з використанням надійної і міцної конструкції. Вона є гарантією щільної фіксації ніг, рівномірності розподілу навантажень в іграх і збільшення захисного рівня від вивихів, пошкоджень і травм.

Все чоловіче взуття для тенісу Asics має верх, який виконується з синтетичних матеріалів, що мають високу міцність, але є легкими. Також використовуються спеціальні сітчасті вставки.

Верх в такому виконанні є гарантією хорошого повітрообміну і виведення надлишків тепла і вологи. Треба мати на увазі, що верхні покриття, які мають чоловічі кросівки для великого тенісу Asics, можуть виготовлятися з синтетичної шкіри.

Чоловічі кросівки для тенісу Асікс відрізняються різноманітністю використовуваних для виготовлення матеріалів, а й такими якостями, як забарвлення, розмір, шнурівка, фасон і дизайн. Наявність наведених відмінностей жодним чином не позначається на тривалості експлуатаційного періоду.

Окремі моделі, якими на сучасному ринку представлені чоловічі тенісні кросівки Asics, мають шпорові і шкарпеткові зони, які для зниження навантажень на коліно, стопу і хребет посилені спеціальним гелем.

Інші переваги тенісного взуття Асікс

Чоловічі кросівки Asics для тенісу виробник комплектує устілками, що характеризуються зручністю і м'якістю, а тому ними поглинаються удари при стрибках, знижуються навантаження, забезпечується належний рівень амортизації на різних покриттях.

Чоловічі кросівки тенісні Асікс виробляються з підошвою, яка відрізняється міцністю і стійкістю до зносу. На ній нанесено модифікований протектор, що є основою хорошого зчеплення з трав'яними, хардовими та ґрунтовими покриттями кортів.

На нашому торговому майданчику можна купити чоловічі тенісні кросівки Асікс, представлені широким модельним рядом, що робить можливим підібрати найкраще взуття, яке буде одним з вирішальних факторів на шляху до високих спортивних досягнень.

Важливо, що ціна на чоловічі тенісні кросівки Асікс знаходиться на демократичному рівні, який доступний всім тенісистам-співвітчизникам.