Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Струни

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Істина проста: якщо тенісна струна відсутня, то ні про яку тенісну гру не може бути й мови. Вона є половиною майбутнього успіху тенісиста.

Струни для тенісної ракетки

Від такої, простої на перший погляд, речі як струни для ракетки на великий теніс в значній мірі залежать ігрові можливості спортсмена на кортах. Сила їх натягу визначає потужність ракетки.

Дуже жорстка натяжка, що характеризує струни тенісні, дозволяє гравцеві додатково контролювати м'яч. Більш слабкий натяг дає йому більше потужності. Саме тому купити струни для ракетки необхідно кожному тенісистові.

Тенісні струни

У нашому Інтернет-магазині, а також в Києві і Львові і в усій Україні доступні для придбання струни для тенісної ракетки різних типів.

Основними типами струн є:

  • Поліестерові струни для ракетки, що відрізняються довговічністю і тривалим збереженням сили її натягу. Поставляються на ринок у вигляді моноструни і струни з насічками (або з гранями). Завдяки цьому м'ячу надаються додаткові обертання.
  • Нейлонові тенісні струни були досить популярними, але сьогодні вважаються пройденим етапом. Виробники згортають їх випуск через велику кількість мінусів, зокрема, ці струни для тенісних ракеток відрізняються швидким «просажуванням» і короткими термінами служби.
  • Купити струни для тенісної ракетки кевларового типу означає отримати елітні струни, багатоволоконна структура яких забезпечує досягнення ефекту натуральних струн. Відрізняються високою комфортністю власної структури, але з ладу виходять швидко. За вартістю досить недешеві.

Важливий елемент тенісної ракетки

Струни для тенісної ракетки належать до найбільш важливих елементів  спортивного інвентарю. Їх міцність і надійність впливає на всю гру, а тому купити тенісні струни слід з особливою ретельністю.

Натуральні струни для ракетки відносяться до найдорожчих, але і найякісніших. Високоеластичні матеріали забезпечують особливо високе прискорення для м'яча. Тенісист, який грає такою ракеткою, м'яч відчуває набагато краще.

Струни тенісні даного типу не рекомендовані для вологих приміщень, оскільки волога на них діє негативно, знижуючи якість.

Синтетичні струни для тенісної ракетки відрізняються досить хорошими характеристиками. Мають невисоку вартість, достатню міцність і здатність забезпечувати своє призначення в будь-яких погодних умовах.

Якщо купити струни для тенісної ракетки синтетичного типу, то буде отримана можливість для доброго контролю м'яча.

Струни для тенісних ракеток купувати слід у перевірених продавців, які гарантують їх високу якість. У нас струни тенісні представлені в асортименті, достатньому для задоволення запитів любителів і професіоналів.

Струни для ракетки на великий теніс кожен наш покупець вибирає за допомогою досвідчених менеджерів, які проконсультують з цього питання.