Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Натяжка струн

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Гарантією комфортних і результативних умов для гри є своєчасна і якісна перетяжка струн тенісної ракетки. Саме від струн, багато в чому залежать спортивні досягнення будь-якого тенісиста. Така послуга пропонується і нашою компанією.

Натяжка струн тенісних ракеток

В даний час вся Україна, і зокрема Київ і Львів, відчувають бум захоплення великим тенісом. Це спричиняє збільшення попиту на тенісну амуніцію, а також на послуги, завдяки яким забезпечується перетяжка тенісних ракеток, які відносяться до основного інструменту тенісиста.

Натяжка струн тенісної ракетки важлива, оскільки струни постійно відчувають великі навантаження від ударів м'яча. Це впливає на кожен відрізок струни. Згодом струни розтягуються або рвуться.

Придбання нової ракетки не завжди виправдане, оскільки це і додаткові витрати, і необхідність звикання до нового інструменту. Вихід є - натяжка струн на тенісній ракетці, яка входить до переліку послуг нашої компанії.

Перетяжка ракетки для великого тенісу

Натяжка струн тенісної ракетки нами виконується швидко, що дозволяє тенісистам не робити великих перерв у тренувально-ігровому процесі і не втрачати набуті навички.

Здійснюється перетяжка тенісних ракеток нашими високопрофесійними співробітниками, які мають великий досвід в обслуговуванні ракеток для великого тенісу.

Однак слід зазначити, що оптимальна натяжка струн тенісних ракеток залежить не тільки від вмілого персоналу. Важливим фактором є і сучасне сертифіковане обладнання, яке є у нас, і використовується для виконання замовлень клієнтів.

Перетяжка ракетки для великого тенісу виконується на професійному верстаті, який відрізняється:

  • Правильним калібруванням лінійного ротора, що дає оптимальну силу натягу.
  • Завдяки плаваючій голівці натягу виключаються найменші похибки, коли виконується натяжка тенісної ракетки.
  • Спецплатформою, обладнаною технологічними насадками і кріпленнями. Вона забезпечує точну і міцну фіксацію тенісної ракетки. Перетяжка струн тенісної ракетки в цих випадках забезпечує високий натяг без будь-яких мікротріщин інструменту.

Особливості пропонованої послуги

Натяжка струн тенісних ракеток вимагає правильного підбору самих струн, які відрізняються міцністю і еластичністю. Від еластичності струн залежить сила удару, а від міцності - терміни служби.

З досвіду можна відзначити, що перетяжка ракетки для великого тенісу гарантує якість, якщо правильно підібрані струни, зроблені з якісних матеріалів. Допомога тут з боку наших майстрів є важливою, оскільки будуть вибрані оптимальні матеріали і забезпечена перетяжка струн тенісної ракетки.

Струни виготовляються з таких матеріалів:

  • Для натуральних використовуються натуральні жили. Відмінні риси: високі ігрові якості, еластичність, забезпечення відмінного контролю і почуття м'яча.
  • Струни синтетичні виготовлені з поліестеру. Вони бувають з насічками або гладкі. Насічки збільшують зчеплення з м'ячем. Бувають різних видів.

Натяжка струн на тенісній ракетці у нас здійснюється за демократичними цінами. Якість роботи при цьому є найвищою.