Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Жіночий

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Великий теніс сьогодні популярний і серед жінок, і серед чоловіків. Жіноча форма для великого тенісу стала обов'язковим атрибутом, якщо тенісистка займається цим видом всерйоз або більш-менш регулярно.

Жіноча тенісна форма

До занять великим тенісом сьогодні долучається все більше людей. Популярний він і серед представниць прекрасної половини всієї України, серед яких Київ і Львів, оскільки дозволяє отримувати насолоду і приносить величезне задоволення самому гравцеві. Незалежно від переслідуваних цілей, наші красуні повинні подбати, щоб спеціалізований тенісний жіночий одяг обов'язково був присутній в їх гардеробі.

Жіночий одяг для великого тенісу в широкому асортименті є на сучасному ринку. Його можна купити і в нашому Інтернет-магазині. Особлива увага людей до віртуальної торгівлі пояснюється тим, що саме в ній доступні товари цієї лінійки за нижчою вартістю.

Жіночий одяг для великого тенісу: у чому його специфіка?

Жіноча тенісна форма відрізняється специфічністю, яка полягає в тому, що представляється декількома блоками, що допомагають робити вибір в сторону певних товарів.

Тенісний одяг для жінок має обов'язкові категорії. Це футболки, костюми, кепки, шорти, топи, шкарпетки, спідниці і т.д., які можуть відрізнятися спеціальною символікою і іншими специфічними елементами.

Тенісна форма для дівчат, наприклад, повинна обов'язково мати в комплекті головний убір, якщо плануються заняття на відкритому повітрі. З комплектацією необхідного набору завжди допоможуть фахівці нашого віртуального майданчика.

Вони запропонують покупцям і облягаючі майки з коротенькими рукавами або без них, сукні або короткі спідниці, а також всі інші елементи, які забезпечать комфортні заняття великим тенісом. Тенісний одяг жіночий буде придбаний тенісистками в повному комплекті.

Надзвичайно важливо знати, що жіночий одяг для великого тенісу повинен повністю відповідати розміру тенісистки. Якщо він підігнаний ідеально, то проблем при заняттях динамічним видом спорту, в якому доводиться рухатися у всіх 3-х площинах немає.

Жіночий одяг з інноваційних тканин - максимум зручності

Тенісний одяг для жінок останнім часом випускається переважно з поліестеру, поліаміду з еластаном і інших синтетичних тканин. Досить популярною ще залишається і бавовна.

Сучасна жіноча тенісна форма з тканин на синтетичній основі забезпечує ряд позитивних характеристик, які підвищують якість одягу і подовжують терміни її використання тенісистками.

В даному випадку мова йде про такі властивості, як:

  1. Компресійність, завдяки якій одяг для великого тенісу жіночий розтягується, швидко повертаючись в початковий стан. Це особливо важливо там, де є в цьому потреба. Цим тенісний жіночий одяг забезпечує максимум свободи рухів.
  2. Непромокність і повітрепроникність. Дані властивості забезпечують зручність, завдяки якій тенісна форма жіноча забезпечує комфортну гру.
  3. Гігроскопічність сприяє поліпшенню випаровування поту, створенню комфортного мікроклімату людського тіла. Жіноча форма для великого тенісу виключає сухість і перегрівання.
  4. Захист тіла від впливу бактерій, оскільки якісна жіноча тенісна форма виключає умови для їх розвитку.

Високі якості тканин гарантують, що жіночий одяг для великого тенісу також відрізняється високими функціональними якостями.