Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Кросівки

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Отримувати повне задоволення від гри в теніс дозволяє спеціальне взуття. При його правильному виборі можна уникнути негативних моментів.

Кросівки для тенісу: як вибрати правильно

У людей, захоплених тенісом, постає питання щодо наявності на сучасному ринку спеціальних кросівок, в яких грають в цей вид спорту. Якщо тенісні кросівки доступні для придбання, то з'являється і нове питання щодо правильного їх вибору.

Найчастіше воно хвилює тенісистів-початківців. Це і зрозуміло, при першому виході на корт можна скористатися будь якими тенісними кросівками з універсальною підошвою. Подальше продовження занять тенісом з тренером або гра з партнером - це вже зовсім інше, а тому потрібно купити кросівки для тенісу з врахуванням типу покриття тенісного корту.

Придбання тенісного взуття у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі так само як і в інших містах, необхідне і з тієї причини, що власниками кортів висуваються вимоги щодо його якості. Кросівки повинні мати не марку підошву, щоб вона не залишала на харді або штучному покритті малюнків (смуг).

Тенісні кросівки: характеристики високої якості

У будь-якого гравця-тенісиста не буде розчарувань на корті, якщо кросівки для великого тенісу купуються в Україні з врахуванням відмінностей, що полягають в наступному:

  • Кросівки характеризуються начинкою з м'якою частиною. Вона оберігає гомілкостопи, коліна від можливих ушкоджень при рухах. Вставки розташовуються в різних частинах кросівок – це залежить від виробника і цінової категорії кросівок.). Для їх виготовлення використовуються матеріали з різною щільністю і якістю виконання.
  • Кросівки для тенісу комплектуються підошвою, виконаною з якісної гумової суміші. Характеризується гнучкістю і стійкістю до зносу. Легкість і свобода для ніг гарантується амортизатором в різних частинах кросівок - в залежності від моделі, частіше всього в області п'ят.
  • Взуття для великого тенісу відрізняється додатковими вставками з каучуку або інших матеріалів, які запобігають «скручуванню» і стабілізують ступні. Такі вставки сприяють зниженню ваги і забезпеченні жорсткості. Ними забезпечується і стабільність кросівок. Завдяки ялинковидному протектору підошви, зменшується ковзання і з приставання до них ґрунтових частинок.
  • Пропоноване взуття для тенісу має верх, який виконується зі шкіри або синтетичних матеріалів. Зменшенню ваги і довговічності сприяє і декорування різними вставками. Устілки і внутрішня підошва пом'якшують навантаження на ноги тенісиста при пересуванні по корту. Вони складаються з різних матеріалів, наприклад, з гелів EVA, PU. Розташовані під устілками і можуть бути різної товщини.
  • Задня частина – яку має взуття для тенісу, відрізняється незвичною формою. Має на меті щільну фіксацію п'яти при рухах. Таким чином знижується ризик травмування від жорстких ударів об поверхню корту. Особливостями тенісного взуття є також, використання повітропроникних матеріалів і захист від попадання в середину кросівка грунту і різних камінчиків.
  • Купити кросівки для тенісу необхідно з надійним захистом для пальців, часто схильним щільним впливам в процесі гри, особливо тоді, коли виконуються подачі і зміна напрямку руху.

Взуття для тенісу: надійний захист для підошви

Сучасні кросівки для великого тенісу на підошві мають вставку, що забезпечує п'ятам жорсткість. Ступні при цьому відчувають себе комфортно. Вставка виготовляється з пластикових або композитних матеріалів.

Шнурівки вставляються в спеціальні отвори. Від передчасного зносу і для продовження терміну служби захищаються кружечками, виконаними з металу або пластику.

Тенісні кросівки мають язичок, в якому зроблено отвір для протягування шнурків і пом’якшуючу вставку. Використовується він з тією метою, щоб не зміщувався в боки при грі.

Які загрози несуть неспеціалізовані кросівки?

Кросівки для тенісу повинні бути придбані, і іншого питання не виникає. Однак дехто все ж прагне домогтися економії шляхом використання моделей, які призначені для гри в волейбол, бадмінтон, настільний теніс чи просто бігові.

По вигляду вони начебто і підходять, і підошву мають не марку. Однак є тут мінус, залишилося лише розібратися, в чому він полягає.

Звернути увагу варто на підошву. У моделях для інших видів вона нижча, оскільки в них відсутні ривки і різкі зміни руху, що закінчуються значними навантаженнями на останніх кроках. Звідси недолік: неспеціалізоване взуття для великого тенісу може призвести до травмування п'ят і колін.

Волейболісти і гандболісти користуються взуттям з високими підошвами. Якщо вона використовується, як тенісні кросівки, то не будуть пошкоджені п'яти і коліна. Мінус у відсутності захисту від бічних перекидань, а тому ризик отримання травм гомілкостопів великий. Практика показує, що знайти повноцінну заміну тенісного взуття практично неможливо.