Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Вибираємо кросівки для великого тенісу - Корисні поради експерта

Як вибрати кросівки для великого тенісу

Щоб вигравати матчі у великому тенісі, недостатньо вміло відбивати м'яч ракеткою. Складових успіху досить багато - однією з головних є взуття. Професійні гравці відзначають, що вірно підібрані кросівки для великого тенісу - великий крок до успіху.

Популярні бренди кросівок для тенісу

Серед чималої кількості компаній-виробників взуття для великого тенісу, яскравіше від інших виділяються наступні:

Кросівки для великого тенісу від компанії Adidas. Є одним із старовинних брендів, який взуває тенісистів різних категорій протягом декількох десятиліть. Виробляє кросівки для гри на різних покриттях розмірами від 39 до 48,5 для чоловіків, і 36-43 - для жінок;

 • Кросівки для великого тенісу від компанії Babolat. Порівняно молода компанія, яка стрімко набирає обертів у вигляді залучення уваги з боку багатьох спортсменів. Особливо відзначаються вироби для тенісисток. Розмірний ряд – ідентичний, як в Адідасі;
 • Кросівки для великого тенісу від компанії Nike. У кросівках даного бренду не грав в теніс, мабуть, лише той, хто взагалі на тенісному корті жодного разу не був! Якість продукції підтверджує статистика - саме в кросівках Найк виграно найбільшу кількість турнірів серії Великого Шолома. На сучасному ринку в продажу присутні розмірами 39-47,5 для чоловіків, і 36-42 - для жінок;
 • Кросівки для великого тенісу від компанії Asics. Даний виробник є лідером після Адідаса і Найка за кількістю спортсменів, які взуваються в кросівки перед виходом на корт. Купити тенісні Ассікси пропонується чоловікам 40-47 розміру, і жінкам - 36-42;
 • Кросівки для великого тенісу від компанії Wilson. Відомий бренд, який більше спеціалізується на виробництві дитячих і жіночих кросівок для тенісу. Один з небагатьох, хто постачає взуття, починаючи з 39 чоловічого розміру і закінчуючи ряд 48-м. Для жінок можна підібрати взуття від 35 до 42 розміру ноги;
 • Кросівки для великого тенісу від компанії Head. Не такий популярний бренд, як попередні, але постійних клієнтів серед топових гравців світового тенісу вистачає. В магазинах присутні чоловічі розміри 40-48,5 і жіночі - 36-43.

Багато тенісистів-професіоналів підписують спонсорські контракти з виробниками якісного взуття. Натомість компанія-виробник виготовляє кросівки для великого тенісу з урахуванням особливих побажань спортсменів.

Перед тим, як вибрати кросівки для тенісу, важливо знати - взуття дешевого сегменту іноді придатне виключно під тренувальні заняття.

Як правильно вибрати кросівки для великого тенісу

Щоб комфортно почувати себе на корті, тенісистам необхідно знати, як правильно вибрати кросівки для великого тенісу.

Особливу увагу потрібно звертати на такі важливі моменти, як:

 • Розмір;
 • З якісним провітрюванням;
 • Відсутність напруги в подушках пальців ніг;
 • М'якість гомілковостопної частини;
 • Знімні устілки;
 • Зручні шнурівки;
 • Гнучкість підошви в передній частині.

Дані показники є важливими для комфортного переміщення по корту під час розіграшів.

Вибираємо взуття під покриття корту

Не менш важливим аспектом при виборі кросівок для тенісу є покриття корту - в залежності від цього критерію підбирається взуття з відповідним протектором підошви.

У світовому тенісі матчі граються на:

 • грунті (підошва складається з глибокого протектора у вигляді «ялинки»;

 • килимі (гладка і рівна підошва);

 • траві (ідеальний варіант - наявність великої кількості негабаритних шипів);

 • харді (підошва повинна володіти неглибоким протектором).

Моделі кросівок для тенісу

Кросівки для великого тенісу розділені на два типи:

Виробники виготовляють ідентичні моделі для дорослих і маленьких тенісистів. Цим підкреслюється важливість взуття у великому тенісі, оскільки комфортно почувати себе на корті потрібно не тільки професіоналам.

Важливо знати - дорожчі кросівки великого для тенісу вибирати рекомендується через наявність багатьох інноваційних технологій, якими оснащують взуття всі існуючі бренди. З їх допомогою ступні ніг спортсменів отримують якісний захист під час пересувань і різких рухів по корту, тим самим надаючи можливість гравцям більше концентруватися безпосередньо на грі.

Якщо клієнт не впевнений, як підібрати кросівки для тенісу, допомогти в цьому зможе менеджер нашого магазину. Для замовлення товару і отримання консультації, потрібно:

 • зателефонувати за вказаними на сайті номерами телефону;
 • написати повідомлення на електронну адресу або месенджери Viber (0692523120), WhatsApp (0632288336).

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!