Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Струни Head

Товарів на сторінці:

Сортувати:

Струни для ракетки HEAD - тенісисти відносять до головних складових екіпіровки для занять таким видом спорту. Від них залежить сила удару, обертання і правильний напрямок польоту м'яча. Тому вибирають струни для тенісних ракеток HEAD, які відповідають всім запитам.

Струни для тенісу HEAD - основа тенісної екіпіровки

Струни для тенісних ракеток ХЕД, які доступні для придбання в Україні в цілому, і в окремих містах, як Львів і Київ, відрізняються власною структурою, еластичністю використовуваних матеріалів і товщиною.

Це створює хороші умови для покупок, оскільки струни для тенісу ХЕД кожен тенісист вибирає на свій розсуд, виходячи з особистих переваг.

Тенісні струни HEAD: велика кількість пропонованих серій

На вітчизняному ринку, в т.ч. і у нас, купити струни для великого тенісу HEAD не складає труднощів. Вони виготовляються компанією в різних серіях.

Всі тенісні струни HEAD, що випускаються, діляться на дві групи: Multifilament і Monofilament, кожна з яких ділиться в свою чергу на Tour, Performance і Team.

Тенісні струни ХЕД мають свою топову модель - Head Sonic Pro. Дані струни для тенісу HEAD відрізняються тим, що є найбільш розповсюдженими серед тенісистів які обрали струни Хед. Саме вони роблять гравців відданими у виборі даного товару від виробника, який пропонує лише якісний товар, виготовлений з урахуванням практичних запитів спортсменів .

Виготовлення топової струни для ракетки HEAD здійснюється з сучасного матеріалу поліестеру, що забезпечує комфорт в грі і тривалі терміни експлуатації.

Можна купити струни для великого тенісу ХЕД типу Rip Control, їх обирають ті, хто багато уваги приділяє контролю м'яча, а також його обертанню. Це досягається багатогранністю струни для тенісу ХЕД і її «шорсткістю».

В асортименті, який містить аматорські тенісні струни HEAD, базовою моделлю прийнято вважати Synthetic Gut. Даний виріб є нейлонової струною, яка призначена для тенісних баталій.

Інтернет-магазин продає різні товари для великого тенісу. Серед них вироби від перевіреного бренду. Ціна на тенісні струни HEAD демократична, розрахована на спортсменів різних можливостей і запитів.

Струни для тенісу HEAD можуть виготовлятися з різних матеріалів. Пропонуються синтетичні або натуральні. Обидва види відрізняються високою якістю і хорошими експлуатаційними характеристиками. Купуючи струни для ракетки HEAD, тенісист тільки виграє, отримуючи справжню насолоду від гри.