Тім знову за крок до перемоги. Новини з кортів України.

І знову за крок до перемоги

Поєдинком Домініка Тіма та Даніїла Медвєдєва завершився 50-ий за ліком            Підсумковий турнір ATP. Обидва суперника продемонстрували гру гідну                  фіналу. Матч тривав 2 години та 44 хвилини.

Як і в півфіналі, в ролі наздоганяючого опинився Медвєдєв. Домінік Тім програючи на подачі росіянина 40-0 зробив брейк у п'ятому геймі і, надалі, граючи без помилок виграв першу партію у матчі — 6-4.

У другому сеті суперники почергово брали свою подачу. Обидва тенісисти мали два брейк-пойнти, але за рахунок фантастичних розіграшів не дали їх реалізувати один одному. Долю другого сету вирішив тай-брейк. Домінік Тім повів у рахунку 2-0, але надалі австрієць почав часто помилятись. У підсумку 7-5 на користь Медвєдєва.

У вирішальній третій партії росіянину вдалось нав'язати серйозну боротьбу на подачі Домініка Тіма. Австрієць з великими труднощами взяв третій гейм. Медвєдєв не реалізував три брейк-пойнти. Але вже в пятому геймі росіянин дотиснув австрійського тенісиста реалізувавши один з трьох брейк-пойнтів. Рахунок матчу — 4-6, 7-6(7-2), 6-4 на користь Медвєдєва. Окрім головного призу змагань російський тенісист заробив 1500 рейтингових очок і чималу суму призових - $ 1,564 млн.

Другий рік поспіль Домінік Тім зупиняється за крок від перемоги.

У парному розряді перемогу святкував хорвато-нідерландський дует Нікола Мектіч/Веслі Коллхоф, які у фіналі перемогли пару Юрген Мельцер/Едуард Роже-Васслен - 6-2, 3-6, 10-8.

Перемога Орлова у сонячному Єгипті

На кортах Шарм-ель-Шейха завершився фьючерс з призовим фондом $15000. У фіналі зустрілися український тенісист Владислав Орлов і італієць Ерік Крепальді. Українець здобув переконливу перемогу з рахунком 6-0, 6-3 і завоював свій перший титул в одиночному розряді у цьому сезоні.

Новини з кортів України

З 14 по 20 листопада на кортах Міжнародної тенісної академії (Київ) пройшов міжнародний тенісний турнір серії Tennis Europe Junior Tour для гравців віком до 16-ти років. Окрім українських юніорів у змаганнях прийняли участь тенісисти з Німеччини, Польщі, Росії, США, Білорусі та Казахстану.

У фінальному поєдинку  серед юнаків зустрілися перший та другий номери посіву харків'яни  Олександр Гур'єв та Андрій Зімнох. Рахунок 7-5, 6-3 на користь Андрія Зімноха.

У дівчат перемогу святкувала дніпрянка Єлизавета Котляр, яка у фіналі здолала Софію Михайлець з Києва — 6-2, 7-6(2).

Результати змагань.

Першість Masters CLUB. 16.11.2020 — 19.11.2020).  Категорія: 1. Тернопіль.

Фінал. Жінки. До 14-ти років. Сідельник Марія - Клімова Анна — 6-2, 6-2

Фінал. Чоловіки. До 14-ти років. Втерковський Дмитро - Домбровський Володимир - 6-0, 6-3.

FERREXPO CUP 4. 16.11.2020 — 19.11.2020. Категорія: 2. Горішні Плавні.

Фінал. Жінки. До 12-ти років. Овсієнко Олександра — Рогальова Дар'я - 6-3, 6-4.

Фінал. Чоловіки. До 12-ти років. Ткачов Ярослав - Яланський Єгор — 7-6(5), 6-4.

Future Stars (вікенд-турнір). 21.11.2020 — 22.11.2020.  Категорія: 2. Миколаїв.

Фінал. Жінки. До 12-ти років. Скляр Поліна — Назаренко Олександра — 2-6, 6-4, 10-4.