“Ролан Гаррос” - перші втрати і здобутки українців. Олексій Крутих - перший титул у професійній кар'єрі.

“Ролан Гаррос” - перші втрати і здобутки українців

В неділю на кортах Парижу стартував Відкритий чемпіонат Франції з тенісу. В перший ігровий день Ангеліна Калініна (№139 WTA) здобула перемогу над німецькою тенісисткою Ангеліке Кербер (№27 WTA) - 6:2, 6:4. У другому колі на українку чекатиме зустріч проти американки Даніель Коллінз.

Завершила боротьбу в основній сітці Відкритого чемпіонату Франції Катерина Козлова (№159 WTA). У матчі першого кола українка програла Айлі Томлянович з Австралії (№76 WTA) - 2:6, 4:6.

“Ролан Гаррос”: коротко про головне

• Друга ракетка світу Наомі Осака відмовилася приходити на прес-конференцію після перемоги над румункою Патрицією Марією Тіг - 6:4, 7:6(4). За це вона була оштрафована на $15,000.
  • Четвертий сіяний австрієць Домінік Тім став автором найгучнішої сенсації першого кола. Тенісист, якого ще називають “принцом грунту”, примудрився програти стартову зустріч Пабло Андухару ведучи в рахунку 2:0. Підсумковий рахунок 4:6, 5:7, 6:3, 6:4, 6:4 на користь іспанського тенісиста.

Олексій Крутих - перший титул у професійній кар'єрі

Український тенісист Олексій Крутих виграв перший професійний титул в одиночному розряді. У фіналі турніру серії ITF з призовим фондом $15,000, що минулого тижня пройшов у Новомосковську, 21-річний українець обіграв Хосе Відаля Асоріна з Іспанії - 7:6(3), 7:5.

В парному розряді перемогу святкували Данило Каленіченко та Нікіта Маштаков. Хлопці були сильніше за іспанський дует у складі Карлоса Санчеса Ховера і Хосе Відаля Асоріна - 5:7, 6:4, 10-8.

Tennis Europe Junior Tour:

Alfa TI Cup.  Будапешт. 24/05/2021 - 30/05/2021. U14. Категорія: 3.

Фінал. Жінки. Адріана Ткаченко (Укр) - Ізабель Марковіч (Авс) - 4:6, 7:6(4), 6:3.

Фінал. Жінки. Пари. Адріана Ткаченко / Норіна Бак Сабо (Україна/Угорщина) - Флора Фаркашлакі Хінтс / Лора Кардош (Угорщина) - 6:2, 7:6(3).

NASHI DITY. Київ. 22/05/2021 - 30/05/2021. U12. Категорія: 1.

Фінал. Чоловіки. Юліуш Марцин Станчік (Пол) - Іван Ушаков (Укр) - 2:6, 6:3, 6:2.

Фінал. Чоловіки. Пари. Тимур Чуканов / Артем Дмитренко - Володимир Ревенко / Ярослав Ткачов - 7:6(1), 6:3.

Фінал. Жінки. Ребекка Мальмстром (Шве) - Софія Криворучко (Укр) - 3:6, 6:4, 1:6.

Фінал. Жінки. Пари. Лія Белібова / Ребекка Мальмстром (Молдова / Швеція) - Катерина Чуєшова / Марія Ноздрачова (Україна) - 6:7(0), 7:5, 10:6.