Рим втрачає фаворитів. Українці на кортах світу.

Рим втрачає фаворитів

Набирає обертів турнір серії “Мастерс”, котрий триває на кортах Риму. Після перших двох кіл завершили свої виступи Софія Кенін, Петра Квітова, Наомі Осака.

З перемоги взяла старт у турнірі шоста ракетка світу Еліна Світоліна. У матчі другого кола проти американки Аманди Анісімової українка здобула вольову перемогу.

У першому сеті Еліна після двох виграних геймів примудрилась програти сет 2:6. Однак надалі українська тенісистка почала грати впевненіше раз по раз брейкуючи Анісімову. Рахунок матчу 2:6, 6:3, 6:4.

Сьогодні на Світоліну чекає набагато серйозніше випробування в особі іспанської тенісистки Гарбінє Мугуруси. Це буде дванадцята очна дуель спортсменок. Мінімальна перевага на боці Світоліної.

Вчора, вперше з часу Australian Open, на корт вийшла Серена  Вільямс. Матч з аргентинкою Надею Подорскою став для американки ювілейним, 1000-м за кар'єру у WTA-турі. На жаль молодшій з сестер Вільямс не вдалось здобути перемогу. Серена поступилась суперниці 6:7 (6), 5:7. Відтак на рахунку тенісистки 851 перемога та 149 поразок. Серед діючих спортсменок більше матчів провели тільки її сестра Вінус (1066) та австралійка Саманта Стосур (1049).

На стадії другого кола завершила виступи минулорічна переможниця “Мастерсу” Сімона Халеп. У поєдинку проти німкені Ангеліки Кербер румунка виграла перший сет 6:1, а в другому знялась через травму за нічийного рахунку 3:3.

Українці на кортах світу:

Марта Костюк знялась з двох тенісних турнірів поспіль. В Пармі, на Emilia-Romagna Open, українка повинна була стартувати в основній сітці. Тижнем пізніше у Страсбурзі Костюк мала розпочати турнірний шлях з кваліфікації. Тенісистка мотивувала своє рішення бажанням зосередитись на підготовці до Ролан Гарросу.

Катерина Козлова спробує пробитись до чвертьфіналу тенісного турніру серії ITF  La Bisbal D'Emporda. Суперницею українки буде італійка Джесіка П’єрі.

Призовий фонд змагання складає $ 60 тисяч.