Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Про цікаве із світу тенісу

Про цікаве із світу тенісу

Перед початком нового сезону ми підібрали для Вас добірку цікавих фактів з історії тенісу.

Чи знаєте Ви, що у 2007 році відбулась “битва покриттів”?

У місті Пальма-де-Майорка впродовж 19 днів було побудовано корт одна половина якого мала грунтове, а друга - трав’яне покриття. Вартість проекту становила $ 1 630 000.

2 травня ATP провела показовий матч за участю Роджера Федерера та Рафаеля Надаля. Переможцем двобою став іспанський тенісист – 7-5, 4-6, 7-6(12-10).

Під час гри стандартний час на зміну сторін було збільшено до двох хвилин, щоб дати можливість спортсменам міняти взуття.

 

У 1998 році, під час Australian Open, сестри Вільямс заявили, що зможуть обіграти любого гравця – чоловіка, який займає в рейтингу  ATP місце нижче 200-го.

Виклик прийняв німецький тенісист Карстен Брааш, на той момент 203-я ракетка світу. Першою вийшла на корт Серена і безапеляційно програла 1-6. Старша сестра спробувала взяти реванш і теж поступилась з рахунком 2-6.

 

Гравці в покер знають, що комбінацію карт туз з королем у техаському холдемі називають “бігслік” (з англійської - Big Slick). Але є в неї ще одна назва “Анна Курнікова” (АК), оскільки гарно виглядає, але рідко виграє.

Саме так, наявність цих карт не дає суттєвих переваг гравцю у грі. Стосовно Курнікової досить вдале порівняння, оскільки росіянка впродовж своєї кар’єри не виграла жодного титула в одиночному розряді і на піку займала восьме місце в рейтингу WTA.

 

Рафаель Надаль лівша тільки на корті, хоча в реальному житті він правша.  Його дядько і тренер Тоні Надаль, враховуючи фактор переваги у грі лівою рукою, перевчив племінника у віці 12-ти років.

Варто зазначити, що серед тенісистів є такі, які пройшли зворотній шлях. Кіміко Дате-Крумм, Карлос Мойя, Марія Шарапова від природі лівші, але в дитинстві їх переучували користуватись правою рукою.

 

У легендарного шведського тенісиста Б’єрна Борга пульс в стані спокою 35 ударів на хвилину. В біографії спортсмена написано, що під час армійського медогляду його пульс становив 38. Зазвичай, він коливається у межах 50 ударів на хвилину.

Таке уповільнене серцебиття називають брадикардією. У переважної більшості населення пульс коливається в межах 60-100 ударів на хвилину.

Нет комментариев

Зарегистрируйтесь, чтобы оставить комментарий!