Переможний старт Катерини Козлової на турнірі в США

Провальний виступ росіян на кортах Індіан-Веллс

Стали відомі імена перших чвертьфіналістів чоловічої сітки на турнірі в Індіан-Веллс. Вчорашній ігровий день закінчився крахом для російських тенісистів. Друга ракетка світу Даніїл Медвєдєв, принаймі за підсумками цього турніру, не може наздогнати в рейтингу Новака Джоковича. В поєдинку з болгарином Григором Дімітровим (на фото) росіянин поступився - 6:4, 4:6, 3:6. Напружений поєдинок тривав 2 години і 16 хвилин.

Поразкою Медвєдєва неприємності для росіян не закінчились. Зокрема Аслан Карацев не мав жодних шансів у матчі проти поляка Хуберта Хуркача. Рахунок зустрічі 6:1, 6:3 на користь польського тенісиста.

Не зміг потрапити до чвертьфіналу Карен Хачанов. У цьому йому завадив грузинський тенісист Ніколоз Басилашвілі. Рахунок матчу 6:4, 7:6(6) на користь останнього.

За підсумками ігрового дня маємо наступні чвертьфінальні пари: Басилашвілі - Ціціпас, Дімітров - Хуркач та Норрі - Шварцман.

Паралельно з Індіан-Веллс в Ранчо Санта-Фе проходить тенісний турнір серії ITF з призовим фондом 60 тисяч доларів. У змаганні бере участь представниця України Катерина Козлова. Вчора, в першому раунді українська тенісистка обіграла словачку Терезу Міхалікову - 7:5, 6:2. Матч тривав 1 годину і 26 хвилин.

У другому колі Козлова зіграє з американкою Кайлою Дей (№433 WTA), яка обіграла японку Місакі Дої - 3:6, 6:4, 6:3.

Лагос. Лопатецька вилітає в першому раунді

Дар’я Лопатецька (№509 WTA) не змогла подолати перший раунд хардового тенісного турніру серії ITF, що цього тижня проходить в португальському Лагосі. Українська тенісистка програла іспанці Джесіці Бузас Манейро (№360 WTA) - 5:7, 3:6.

Щоб потрапити до основної сітки Лопатецька здолала два кола кваліфікації почергово обігравши росіянку  Єву Гаркушу - 7:5, 6:2 та японку Шіхо Акіту - 6:4, 4:6, 10:6.