Надія Кіченок тріумфує у Санкт-Петербурзі

На мажорній ноті завершила виступи на жіночому тенісному турнірі St. Petersburg Ladies Trophy українська тенісистка Надія Кіченок. У фіналі турніру серії WTA 500 наша спортсменка в дуеті з румункою Ралукою-Йоанною Олару переграли американську пару Кейтлін Крістіан та Сабріну Сантамарію.

Матч тривав 1 годину і 24 хвилини. Рахунок зустрічі 2-6, 6-3, 10-8.

Александр Зверєв – перший титул в сезоні

Перемогою німецького тенісиста Александра Зверєва завершився тенісний турнір серії ATP 500 в Акапулько. У фіналі він переміг грека Стефаноса Ціціпаса – 6-4, 7-6(3).

Напружений матч тривав 2 години 19 хвилин.

Минулорічний переможець змагань Рафаель Надаль не брав участь у турнірі.

Б’єлла - поразки, які загартовують

Вкотре за крок від перемоги зупинились українські тенісисти. Цього разу невдача спіткала дует у складі Дениса Молчанова та Сергія Стаховського.

На турнірі серії Challenger, в італійській Б’єллі, наші тенісисти поступились у фіналі британо-австралійському дуету у складі Ллойда Гласспула та Метта Ріда - 3-6, 4-6.

В одиночному розряді титул виборов німецький тенісист Даніель Мазур (№249 ATP) перемігши у фіналі співвітчизника Маттіаса Бахінгера (№269 ATP) з рахунком 6-3, 6-7(8), 7-5.

Саме переможець змагань став каменем спотикання для наших тенісистів. В чвертьфіналі німець був сильнішим за Сергія Стаховського 7-6(3), 6-4, а у півфіналі переграв Іллю Марченка – 6-3, 6-3.

Miami Open – травми і коронавірус вносять корективи

Турнір серії ATP 1000 (колишній “Мастерс”), що стартує в Маямі 24 березня, пройде за відсутності кількох провідних тенісистів світу.

Якщо Рафаель Надаль та Роджер Федерер ще недостатньо відновили свої ігрові кондиції після травм, то Новак Джокович через численні обмеження пов’язані з епідемією коронавірусу, вирішив провести час в колі родини.

Окрім вищезгаданих тенісистів в Маямі не зіграють Домінік Тім, Гаель Монфіс та Стен Ваврінка.

Як стало відомо вчора, від участі у Miami Open відмовилась Серена Вільямс. Причиною стала недавно перенесена стоматологічна операція.