Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Монтеррей – вболіваємо за Цуренко. Б’єлла - прикра травма в фіналі.

Монтеррей – вболіваємо за Цуренко

Сьогодні в Монтерреї стартує жіночий тенісний турнір категорії WTA 250 з призовим фондом $235,238. Список сіяних очолюють американка Слоун Стівенс та аргентинка Надя Подорска.

Єдиною представницею України в далекій Мексиці буде Леся Цуренко. Наша тенісистка здобула впевнену перемогу у фіналі кваліфікації над представницею Словаччини Крістіною Кучовою (№149 WTA) – 6-3, 6-2.

Катаріна Завацька – “Північна Пальміра” чекає

Українка Катаріна Завацька зіграє в основній сітці турніру WTA 500 в Санкт-Петербурзі. Це стало відомо після відмови від участі Крістіни Плішкової.

Призовий фонд змагань складає $565,530.

В першому колі її суперницею буде росіянка Анастасія Гасанова (№241 WTA)

Б’єлла - прикра травма в фіналі

Українці Сергій Стаховський та Денис Молчанов зупинились за крок від завоювання титулу в парному розряді на турнірі серії Challenger, що проходив минулого тижня на кортах Б’єлли.

У фіналі наша пара зустрілась з французьким дуетом Кантен Аліс / Трістан Ламазін. В першому сеті наші спорсмени поступились з рахунком 1-6. Не вийшло боротьби і в другому сеті. Українські тенісисти були змушені припинити боротьбу за рахунку 0-2 через м’язові проблеми Молчанова.

В Дубаї стартував чоловічий тенісний турнір серії ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships. Призовий фонд змагань складає $1,897,805.

Очолюють список сіяних гравців австрієць Домінік Тім та росіянин Андрей Рубльов.

Роджер Федерер вирішив не брати участь у турнірі і зосередитись на підготовці до Miami Open, що стартує 24 березня.