Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

Людмила Кіченок зупиняється за крок до фіналу. Друга перемога Козлової на турнірі в Каліфорнії.

Людмила Кіченок зупиняється за крок до фіналу

На тенісному турнірі в Індіан-Веллс вчора відбулись матчі півфінальної стадії у жіночому парному розряді. На жаль єдина українська тенісистка Людмила Кіченок в дуеті з представницею Латвії Єлєною Остапенко не змогла пробитись до фіналу змагань. Дівчата поступились російсько-казахському тандему у складі Вероніки Кудерметової та Єлени Рибакіної - 4:6, 3:6. Ще раніше до фіналу вийшли Се Шувей та Елізе Мертенс.

Друга перемога Козлової на турнірі в Каліфорнії

Катерина Козлова продовжує виступи на турнірі серії ITF в Ранчо Санта-Фе. У матчі другого раунду українська тенісистка обіграла американку Кайлу Дей - 2:6, 6:3, 6:2.

Сьогодні відбудуться поєдинки чвертьфінальної стадії. Суперницею Козлової стала американка Медісон Бренгл. Тенісистки добре знають одна одну, адже вже чотири рази перетинались їх турнірні шляхи. Наразі рахунок особистих зустрічей рівний - 2-2. Але варто зазначити, що саме на користь української тенісистки закінчились два останні матчі. Зокрема у червні, на турнірі в Ноттингемі, Козлова здобула перемогу з рахунком 6:3, 5:7, 6:3.

Індіан-Веллс. Відома перша пара півфіналістів

Першим півфіналістом Індіан-Веллс став британський тенісист Кемерон Норрі. У чвертьфіналі він просто декласував свого суперника аргентинця Дієго Шварцмана. Рахунок зустрічі 6:0, 6:2. Його суперником стане болгарин Григор Дімітров. Останній у напруженому трисетовому поєдинку обіграв польського тенісиста Хуберта Хуркача - 3:6, 6:4, 7:6(2).

Майбутні суперники мають в активі одне очне протистояння. У березні цього року на турнірі в Маямі матч завершився на користь британського тенісиста  - 7:5, 7:5.

Сьогодні ввечері відбудуться ще два чвертьфінальних поєдинки. Першими на корт вийдуть Ніколоз Басилашвілі і Стефанос Ціціпас. Другу пару склали американець Тейлор Фріц та німецький тенісист Александр Звєрєв.