ЛЕСЯ ЦУРЕНКО ЗДОБУВАЄ ДРУГУ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГУ НА ТУРНІРІ У ТУНІСІ. УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ЛЕСЯ ЦУРЕНКО ЗДОБУВАЄ ДРУГУ ПОСПІЛЬ ПЕРЕМОГУ НА ТУРНІРІ У ТУНІСІ

Українська тенісистка Леся Цуренко (№34 WTA) стала чвертьфіналісткою хардового турніру WTA 250 у Монастірі. У другому раунді наша співвітчизниця здолала американку Клер Лю (№92 WTA) - 6:1, 7:5.

Матч тривав 1 годину і 49 хвилин.

Це була третя очна зустріч тенісисток і у всіх гору брала Цуренко.

Зазначимо, впродовж всієї другої партії Леся була у ролі наздоганяючої програвши суперниці свою подачу вже у першому геймі.

У ¼ фіналу Цуренко позмагається з іспанкою Нурією Паррісас-Діас (№135 WTA), яка обіграла нашу Катаріну Завацьку (№171 WTA) - 4:6, 7:5, 6:2.

КАТЕРИНА ВОЛОДЬКО ПОСТУПАЄТЬСЯ НА ДВУХ ТАЙ-БРЕЙКАХ ГОСПОДАРЦІ КОРТІВ НА ТУРНІРІ В КИТАЇ

У китайському Шеньчжені триває хардовий турнір серії ITF Shenzhen Longhua Open 2023. Призовий фонд змагання сягає 100 тисяч доларів. Серед його учасниць українська тенісистка Катерина Володько (№919 WTA).

Вчора українка провела одразу два матчі. У стартовому поєдинку Катерина перемогла бельгійку Клару Власселар (№529 WTA) - 7:5, 6:4. Однак у завершальній зустрічі ігрового дня Володько поступилась в ⅛ фіналу тенісистці з Гонконгу Чонг Юдіс (№246 WTA) - 6:7(5), 6:2, 6:7(5).

УКРАЇНЦІ НА КОРТАХ СВІТУ:

ATP 250. Стокгольм. Хард (indoor). ¼ фіналу. Голубєв А. / Молчанов Д. - Кабрал Ф. / Паттен Х. - 7:6(4), 6:7(3), 10:8.

ITF. Чоловіки. Шарм-еш-Шейх. Хард. ⅛ фіналу. Джавакян Ю. (№718 ATP) - Барнат Ї. (№587 ATP) - 6:0, 7:6(1). Галімарданов О. - Урсу В. (№984 ATP) - 3:6, 1:6.

ITF. Жінки. Шарм-еш-Шейх. Хард. ⅛ фіналу. Лазаренко К. (№919 WTA) - Шань Ю. - 6:0, 6:3.

ITF. Телаві. Грунт. ⅛ фіналу. Арутюнян Е. (№890 ATP) - Белінський В. (№549 ATP) - 3:6, 3:6.

ITF. Шербур-ан-Котантен. Хард (indoor). ⅛ фіналу. Подрез В. (№911 WTA) - Чеканская А. (№1327 WTA) - 6:3, 5:7, 6:4.

ITF. Мейкон. Хард. ⅛ фіналу. Стародубцева Ю. (№175 WTA) - Удварді П. (№123 WTA) - 2:6, 4:6.

ITF. Фаро. Хард. ⅛ фіналу. Вісхер С. Ю. (№558 WTA) - Лопатецька Д. (№714 WTA) - 7:5, 4:6, 4:0. Відмова - Лопатецька Д. Колб Н. (№763 WTA) - Веддер Е. (№314 WTA) - 6:3, 7:5.

ITF. Санта-Маргеріта-ді-Пула. Грунт. ⅛ фіналу. Тураті А. (№544 WTA) - Олійникова О. (№441 WTA) - 7:5, 4:6, 5:7.