Катерина Бондаренко – вдалий старт нового сезону. ATP Cup з Джоком і Рафою, але без Федерера

Катерина Бондаренко – вдалий старт нового сезону

В Абу Дабі стартував тенісний турнір серії WTA 500. В першому раунді кваліфікації на корт вийшли три представниці України. Катерина Бондаренко перемогла угорку Панну Удварді (№354 WTA) – 6-7(5), 6-2, 6-4. Її наступною суперницею за місце в основній сітці турніру стала Валентіні Грамматікопулу з Греції (№269 WTA).

Невдало склався матч для Надії Кіченок, яка поступилась британці Джоді Баррейдж – 2-6, 3-6. Вибула з подальшої боротьби Валерія Страхова програвши двобій італійці Мартіні Карегаро – 3-6, 3-6.

Сонце Флоріди гріє не всіх

В Делрей-Біч стартував чоловічий тенісний турнір серії ATP 250. Ще до початку змагань від участі відмовились британці Енді Маррей та Деніель Еванс. Причиною цього рішення став медичний протокол, що діє на турнірі у Флориді. Він передбачає ізоляцію тенісиста у випадку позитивного тесту на COVID-19 або за умови близьких контактів з інфікованим. У випадку потрапляння на карантин обидва гравця ризикували не потрапити на Відкритий чемпіонат Австралії.

Їх приклад наслідували канадці Вашек Поспішил та Мілош Раоніч.

Водночас в турнірі прийме участь Сем Куеррі. Американський тенісист посіяний на турнірі під шостим номером. Його суперником у першому колі стане співівтчизник Маккензі Макдональд.

Нагадаємо, що ATP досить поблажливо поставилась до порушення Семом Куеррі медичного протоколу на турнірі в Санкт-Петербурзі, коли хворий на коронавірус американець таємно втік з країни. Тенісист відбувся умовним штрафом в $ 20 тисяч.

ATP Cup з Джоком і Рафою, але без Федерера

Стали відомі остаточні склади команд-учасниць ATP Cup. Змагання пройдуть на кортах Мельбурна з 1 по 5 лютого.

Остаточно підтвердилось – збірна Швейцарії не братиме участь у турнірі. Її лідер Роджер Федерер ще раніше прийняв рішення не виступати на Відкритому чемпіонаті Австралії, тож виглядало сумнівно, що він гратиме і в цьому турнірі.

За винятком Федерера у командному турнірі зіграють 14 з 15 кращих тенісистів відповідно до рейтингу ATP. Команди Іспанії та Сербії очолять Рафаель Надаль та Новак Джокович.

В 2020 році переможцем турніру стала збірна Сербії. Під час фінального протистояння з іспанцями відбулась зустріч Новака Джоковича та Рафаеля Надаля. Перемогу здобув серб – 6-2, 7-6(4).