Друга перемога Віталія Сачка на челенджері в Німеччині. Українці на кортах світу:

Друга перемога Віталія Сачка на челенджері в Німеччині

У німецькому містечку Ісманінг (Баварія) триває хардовий турнір серії Challenger Wolffkran Open by Tannenhof. Серед його учасників Віталій Сачко (№311 ATP).

В середу український тенісист провів свій черговий поєдинок. Суперником Віталія був Даніель Мазур (№185 ATP) з Німеччини сіяний на турнірі під п'ятим номером.

У напруженому трисетовому протистоянні перемога була на боці українського тенісиста - 6:1, 6:7(3), 6:3.

Свій наступний матч Сачко проведе проти переможця двобою Йонас Форейтек (№238 ATP) - Вашек Поспішил (№122 ATP).

Даяна Ястремська завершує виступи на турнірі в Румунії

У румунському місті Клуж-Напока триває хардовий турнір серії WTA 250. Вчора були зіграні матчі другого раунду.

На жаль жодна з українських тенісисток не змогла пробитись до чвертьфіналу. У черговий раз засмутила вболівальників Даяна Ястремська (№94 WTA). Українка менш ніж за годину програла свій матч італійці Ясміне Паоліні (№78 WTA) - 4:6, 1:6.

Загалом це було п'яте очне протистояння тенісисток на корті. Рахунок 4-1 на користь Паоліні.

У чвертьфіналі турніру італійська тенісистка зіграє проти німкені Юле Німаєр (№74 WTA), яка була сильніше за росіянку Каміллу Рахімову (№127 WTA) - 6:4, 6:4.

Українці на кортах світу:

Challenger. Ісманінг. Пари. Хард (indoor). Джонні О’Мара / Рамкумар Раманатан - Іван Лютаревич / Владислав Манафов - 6:7(7), 7:6(5), 8:10.

ITF. Жінки. Кінта до Лаго. Хард. 1/16 фіналу. Аріна Габріела Васілеску (№577 WTA) - Надія Колб (№905 WTA) - 6:2, 6:2.

ITF. Жінки. Созополь. Хард. 1/16 фіналу. Дарія Лопатецька (№606 WTA) - Я Ї Ян (№617 WTA) - 3:6, 7:6(6), 6:3.

ITF. Чоловіки. Созополь. Хард. 1/16 фіналу. Обрад Марковскі (№1117 ATP) - Владислав Орлов (№464 ATP) - 2:6, 2:6.