Оберіть бажану мову сайту:

Вы уверены, что хотите удалить товар из корзины?

​​​​​​​Дніпро - пора вирішальних баталій

Дніпро — пора вирішальних баталій

У Дніпрі триває юнацький тенісний турнір серії Tennis Europe Junior Tour. У четвер пройшли матчі півфінальної стадії змагань. Сіяна першою Анастасія Фірман перемогла американку Едіссон Коміскі 7-5, 6-3 і вийшла до фіналу змагань. В іншому півфіналі Єлизавета Котляр легко виграла матч у француженки Матильди Нгіжоль Каре - 6-2, 6-1.

У чоловічих півфіналах Олександр Колесниченко здолав Гліба Коваленка 6-3, 6-2, а Святослав Колядинський переграв Георгія Назарова — 5-7, 6-2, 6-0.

Новини з тенісних кортів планети

Оголошено терміни проведення турніру серії ATP1000/WTA1000 у Римі. Організатори затвердили дату — 3-16 травня 2021 року.

Нагадаємо, що через пандемію коронавірусу цього року змагання були перенесені на вересень. Переможцями змагань стали Новак Джокович, перегравший у фіналі Дієго Шварцмана з рахунком 7-5, 6-3 та Симона Халеп. Її суперниця по фіналу Кароліна Плішкова через травму припинила боротьбу на 31 хвилині матчу — 6-0, 2-1.

Тенісний турнір в Санкт-Петербурзі позбудеться в 2021 році категорії ATP 500.

Категорія ATP 500 для St. Petersburg Open була надана турніру лише на 2020 рік. До 2020 року переможець змагань отримував 250 рейтингових очок.

Успіхи та невдачі на кортах Анталії

На турнірі серії ITF в Анталії Олександр Овчаренко поступився у другому колі британцю Полу Джаббу (№ 537 ATP) - 3-6, 3-6.

Ще один представник від України Георгій Кравченко здолав румуна Штефана Палосі - 3-6, 6-4, 6-4 і в чвертьфіналі зустрінеться з кривдником свого співвітчизника — Полом Джаббом.У жіночій сітці змагань завершила виступи остання представниця від України Вікторія Дема програвши 17-річній росіянці Поліні Кудерметовій (№775 WTA) - 3-6, 2-6.

Нагадаємо, що ще раніше припинила виступи на турнірі 17-річна Дарина Лопатецька, яка програла турчанці Зейнеп Сонмез 5-7, 5-7.

У Каїрі українець Нікіта Маштаков програв матч другого раунду турніру серії ITF з призовим фондом $ 15 тисяч боснійцю Алдіну Шеткічу (№ 498 ATP) - 2-6, 4-6.