ДАРІЯ СНІГУР ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ТУРНІРІ У ПОЛЬЩІ.

ДАРІЯ СНІГУР ЗАВЕРШУЄ ВИСТУПИ НА ТУРНІРІ У ПОЛЬЩІ

Вчора, на кортах Варшави, стартував хардовий турнір WTA 250 BNP Paribas Warsaw Open. Серед учасниць українка Дарія Снігур (№128 WTA). Тенісистка минулого тижня вийшла переможцем хардовика у іспанській Віторії. Мабуть багато сил та емоцій було витрачено. Саме тому Дарії не вдалось у першому раунді чинити гідний опір данці Кларі Таусон (№91 WTA) - 2:6, 3:6.

Матч тривав 1 годину і 22 хвилини.

Це була перша зустріч між цими тенісистками.

ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ ІГИ СВЙОНТЕК НА ТУРНІРІ У ВАРШАВІ

В понеділок у столиці Польщі Варшаві розпочався хардовий турнір WTA 250. Серед його учасниць перша ракетка світу Іга Свйонтек.

Вчора лідерка світового рейтингу провела свій стартовий матч. Суперницею польської тенісистки була представниця Узбекистану Нігіна Абдураімова (№181 WTA).

Поєдинок тривав 1 годину і 37 хвилин та завершився перемогою Свйонтек - 6:4, 6:3.

У другому раунді Іга гратиме з переможцем матчу Клер Лю (США; №78 WTA) - Юань Юе (Китай; №116 WTA). Зустріч було перервано за рахунку 4:4.

Зазначимо, Свьонтек ще не вдавалось перемагати у Варшаві. Минулого року польська тенісистка завершила виступи ще на стадії ¼ фіналу поступившись майбутній переможниці француженці Каролін Гарсія - 1:6, 6:1, 4:6.