Альо Б’єлла, сенсацію замовляли. Ілля Марченко перемагає у фіналі Енді Маррея. Australian Open надалі без українців.

Сенсація року на кортах Мельбурна

Паралельно з Australian Open стартував Phillip Island Trophy. В турнірі серії WTA 250 з призовим фондом $235 тисяч беруть участь спортсменки, котрі завершили виступи на Відкритому чемпіонаті Австралії.

Список сіяних очолили американка Софія Кенін, канадійка Б’янка Андреєску та британка Джоанна Конта.

Вже другий раунд змагань подарував найгучнішу сенсацію старту сезону. Головним антигероєм стала Софія Кенін. Американка примудрилась програти 18-річній австралійці Олівії Гадецкі – 6-2, 6-7(4), 4-6. У останньої немає особистого рейтинга WTA і до турніру вона потрапила завдяки вайлд-кард від організаторів.

На старті змагань припинила боротьбу Леся Цуренко. Українська тенісистка програла у першому колі румунці Патриції Марії Тіг – 6-2, 2-6, 3-6.

Альо Б’єлла, сенсацію замовляли

Навряд чи хтось з вболівальників чи фахівців зміг передбачити імена фіналістів турніру серії Challenger, котрий завершився у минулу неділю в італійській Б ‘єллі.

У фіналі змагань з призовим фондом €44,820 зустрілися шотландець Енді Маррей і українець Ілля Марченко.

Для екс-першої ракетки світу це був перший фінал з 2019 року, коли Маррей здобув титул на турнірі ATP в Антверпені перемігши у фіналі Стена Ваврінку – 3-6, 6-4, 6-4.

Суперник шотландця по фіналу Ілля Марченко впевнено пройшов турнірною сіткою обігравши сіяних Мартіна Кліжана, Лоренцо Джустіно та у півфіналі Федеріко Гайо – 7-5, 6-1.

Фінальний двобій завершився впевненою перемогою українця – 6-2, 6-4.

Варто зазначити, що Енді Маррей невдало провів матч. У шотландця не йшла подача. Складалось враження, що дається взнаки важка травма, оскільки тенісист був малорухливим на корті.

Завдяки перемозі на турнірі Ілля підніметься в рейтингу ATP на 30 позицій і стане першою ракеткою України.

Australian Open – надалі без українців

15 лютого стартували решта матчів четвертого кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу. Перша ракетка України Еліна Світоліна (№5 WTA) розпочала денну сесію на арені Рода Лейвера. Її суперницею за вихід до чвертьфіналу стала американка Джесі Пегула (№61 WTA).

Матч тривав 1 годину і 58 хвилин та завершився на користь Пегули – 4-6, 6-3, 6-3. Для американки це була перша перемога в кар’єрі над тенісисткою з топ-10.

Тепер у чвертьфіналі на глядачів очікує протистояння двох представниць США – Дженніфер Брейді, яка переграла хорватку Донну Векіч – 6-1, 7-5, і Джесіки Пегули.