ЗАВАЦЬКА ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ. СВЬОНТЕК ТРІУМФУЄ НА КОРТАХ ПЕКІНА.

ІГА СВЬОНТЕК ТРІУМФУЄ НА КОРТАХ ПЕКІНА

Польська тенісистка Іга Свьонтек (№2 WTA) вийшла переможницею  хардового турніру серії WTA 1000, що у неділю фінішував на кортах Пекіна. У вирішальному матчі за титул екс-перша ракетка світу впродовж 1 години і 10 хвилин розібралась з Людмілою Самсоновою (№22 WTA) - 6:2, 6:2.

Це було третє очне протистояння тенісисток. Рахунок 3-0.

Для Іги це п'ятий трофей у поточному сезоні. Нагадаємо, Свьонтек діюча чемпіонка Відкритого чемпіонату Франції.

За підсумками змагання польська тенісистка залишилась на другій сходинці світового рейтингу, однак її відставання від Аріни Сабаленка скоротилось до 465 очок (9480 проти 9015).

КАТАРІНА ЗАВАЦЬКА ЗДОБУВАЄ ТИТУЛ НА ТУРНІРІ У ПОРТУГАЛІЇ

Українська тенісистка Катаріна Завацька (№194 WTA) стала переможницею грунтового ITF-турніру у Лісабоні. У напруженому трисетовому поєдинку наша співвітчизниця здолала болгарку Гергану Топалову (№252 WTA) - 6:3, 2:6, 7:5.

Для Катаріни це другий титул у поточному сезоні. Нагадаємо, у червні українка виграла трофей у Брешії.

За підсумками змагання Завацька підніметься на 169-у сходинку у світовому рейтингу.

ІЛЛЯ МАРЧЕНКО ЗІГРАЄ У ФІНАЛІ КВАЛІФІКАЦІЇ ЧЕЛЕНДЖЕРА У СЛОВАЧЧИНІ

У понеділок в Братиславі стартує хардовий турнір Peugeot Slovak Open. Призовий фонд змагання складає €145000. Серед учасників два українці Віталій Сачко та Ілля Марченко (№271 ATP). Для останнього турнір розпочався із стадії кваліфікації. У півфіналі відбору наш співвітчизник отримав у суперники Євгенія Карловского (№474 ATP).

Поєдинок тривав 1 годину і 48 хвилин та завершився на користь Марченка - 6:2, 7:6(8).

Зазначимо, на тай-брейку українцеві вдалось відіграти сетбол.

У вирішальному матчі за місце в основі Ілля зіграє проти Кацпера Жука (№301 ATP) з Польщі.