ВИЗНАЧИЛИСЬ ФІНАЛІСТКИ ТУРНІРУ У ДУБАЇ. ПАОЛІНІ ПРОТИ КАЛІНСКОЙ

У суботу на турнірі WTA 1000 в Дубаї стали відомі обидві фіналістки. Першою право позмагатись за титул виборола італійка Ясміне Паоліні (№26 WTA). Тенісистка з Апеннінського півострова у двох сетах переграла Сорану Кирстя (№22 WTA) з Румунії - 6:2, 7:6(6).

Матч тривав 1 годину і 59 хвилин.

Це було третє очне протистояння дівчат та ще жодного разу румунській тенісистці не вдалось здобути перемогу.

У другій партії Кирстя мала шанс зрівняти рахунок у матчі, однак спочатку у 12 геймі не реалізувала пять сетболів на власній подачі, а згодом на тай-брейку змарнувала ще один шанс.

Суперницею Паоліні у фінальному матчі несподівано буде Анна Калінская (№40 WTA). Остання напередодні змусила капітулювати першу ракетку світу Ігу Свйонтек - 6:4, 6:4.

ЮЛІЯ СТАРОДУБЦЕВА ПРИПИНЯЄ БОРОТЬБУ НА ХАРДОВОМУ ТУРНІРІ В МЕКСИЦІ

Українська тенісистка Юлія Стародубцева (№135 WTA) не змогла подолати чвертьфінальний бар'єр на хардовому турнірі WTA 125 у мексиканському Пуерто-Вальярта. У ¼ фіналу українка у двох сетах поступилась австралійці Тайлі Престон (№192 WTA) - 5:7, 4:6.

Поєдинок тривав 2 години і 3 хвилини.

Зазначимо, у 10 геймі першої партії Юля ведучи в рахунку 5:4 не реалізувала 2 сетболи на власній подачі.

У вирішальному матчі за титул переможниця зіграє проти аргентинки Марії Лурдес Карле (№106 WTA).