Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Впевнений старт українських тенісисток в Аделаїді. Перші перемоги українських тенісистів на Australian Open

Впевнений старт українських тенісисток в Аделаїді

В ніч на понеділок в Австралії стартував жіночий тенісний турнір Adelaide International 2. Очолюють список сіяних Аріна Сабаленка та Еліна Світоліна.

Окрім першої ракетки України у змаганні беруть участь ще три наших спортсменки. Одна з них, Даяна Ястремська (№99 WTA), потрапила в основну сітку проторувавши шлях через кваліфікацію. У фіналі українська тенісистка перемогла представницю Нідерландів Алісон ван Ейтванк із Бельгії (№58 WTA) - 3:6, 6:4, 6:4.

11 січня Ястремська зіграє матч першого раунда проти чешки Терези Мартінцової.

На відміну від Даяни Марта Костюк стартувала в основній сітці змагань. У поєдинку першого кола вона здолала американку Шелбі Роджерс (№40 WTA) - 6:3, 6:4. Наступний поєдинок Костюк проведе із переможцем матчу Катерина Сінякова (№49 WTA; Чехія) - Корі Гофф (№22 WTA; США).

Перші перемоги українських тенісистів на Australian Open

В ніч на понеділок у Мельбурні стартувала кваліфікація до Відкритого чемпіонату Австралії. Свої перші матчі провели українські дівчата. Катерина Бондаренко (№207 WTA) здобула вольову перемогу у поєдинку проти австралійки Шарлотти Кемпенарс-Поч (№1467 WTA) - 5:7, 6:3, 6:2. Її наступною суперницею стала Ребекка Маріно (№145 WTA).

Подолала перше коло ще одна українська тенісистка Дар'я Снігур (№153 WTA). У стартовому матчі вона переграла суперницю з Парагваю Вероніку Сепеде Роїг (№194 WTA) - 6:3, 3:6, 6:2. У другому колі Снігур зустрінеться з Ребекою Масаровою.

Підтримав переможну ходу наших дівчат Віталій Сачко. 24-річний тенісист подолав перший раунд кваліфікації обігравши бельгійця Зізу Бергса (№192 ATP) - 3:6, 7:6 (5), 2:3 (відмова).

Рафаель Надаль здобуває титул у Мельбурні

Екс-перша ракетка світу Рафаель Надаль вдало розпочав новий сезон. Іспанський тенісист вийшов переможцем тенісного турніру Melbourne Summer Set. У фіналі Рафа здолав американця Максіма Крессі - 7:6(6), 6:3.

Вигравши титул Надаль оновив абсолютний рекорд - 19-й сезон поспіль з виграними титулами. Найближчий переслідувач Новак Джокович має у своєму активі 16 таких сезонів.