Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Впевнений старт українських тенісисток у кваліфікації Australian Open

У Мельбурні розпочалась кваліфікація до Відкритого чемпіонату Австралії. Серед 128 тенісисток, які змагаються за місця в основній сітці три українки Леся Цуренко, Дар'я Снігур та Катаріна Завацька. Дві останніх провели сьогодні свої стартові матчі.

Впевнено розпочала Катаріна Завацька. Українка обіграла тенісистку з Нідерландів Єву Веддер (№221 WTA) - 6:2, 6:3. Матч тривав 1 годину та 15 хвилин.

У другому раунді на Катаріну очікує представниця ерефії Еріка Андреєва.

Чимало нервових клітин витратила українським вболівальникам Дар'я Снігур (№148 WTA). Лише у третьому сеті українці вдалось здолати свою суперницю Фернанду Контрерас Гомес (№172 WTA) з Мексики - 6:3, 6:7(6), 6:4.

У другому сеті українка змарнувала відмінний шанс закінчити матч на свою користь. Дар'я вела в рахунку 6:5 і подавала, однак мексиканці вдалось перевести гру на тай-брейк. У вирішальний момент партії українка не реалізувала матчбол і суперниця скористалась шансом зрівнявши рахунок у матчі.

Далі за сіткою на Снігур очікує 15-річна чеська тенісистка Бренда Фругвіртова.

Олег Приходько успішно долає кваліфікацію на турнірі в Аргентині

У понеділок в Аргентині стартував грунтовий турнір серії Challenger. Призовий фонд змагання складає $40,000. Олег Приходько (№442 ATP) єдиний з українців хто бере участь у турнірі. Вчора тенісист успішно подолав кваліфікацію перемігши уругвайця Мартіна Куеваса (№460 ATP) - 6:4, 6:3.

Сьогодні Приходько зіграє поєдинок першого раунду. Суперником українця буде 30-річний аргентинець Андреа Кольяріні (№244 ATP).

Українці на кортах світу:

Australian Open. Жінки. Кваліфікація. 1-й раунд. Леся Цуренко (№137 WTA) - Юкі Наїто (№226 WTA) - 6:2, 6:1.

WTA 250. Аделаїда. Хард. Пари. ⅛ фіналу. Оксана Калашнікова / Марта Костюк - Людмила Кіченок / Єлєна Остапенко - 0:6, 1:6.

Challenger. Нонтхабурі. Хард. Кваліфікація. Фінал. Генрі Сквіре (№357 ATP) - Владислав Орлов (№392 ATP) - 4:6, 7:5, 7:6(6).

Challenger. Оейраш. Хард (indoor). Кваліфікація. Фінал. Ілля Марченко (№412 ATP) - Марк Лаял (№403 ATP) - 2:6, 5:7. Себастьян Фанзелов (№399 ATP) - Віталій Сачко (№337 ATP) - 2:6, 6:3, 7:5.