Впевнений старт українських тенісисток на турнірі в Істборні. Людмила Кіченок володарка титулу у Бірмінгемі

Впевнений старт українських тенісисток на турнірі в Істборні

У неділю, в останній тиждень перед Вімблдоном, на Туманному Альбіоні стартував трав’яний тенісний турнір Rothesay International Eastbourne. Серед учасниць змагання квартет українських тенісисток у складі Даяни Ястремської, Марти Костюк, Ангеліни Калініної та Лесі Цуренко. Остання отримала право зіграти в основній сітці подолавши два раунди кваліфікації. Вчора українська тенісистка у вирішальному матчі обіграла британку Хізер Вотсон - 6:2, 7:6(8).

Паралельно розпочались змагання в основі турніру. Першою на корт вийшла Марта Костюк. Суперницею української тенісистки стала швейцарка Вікторія Голубіч. Марта впевнено провела стартовий поєдинок - 6:2, 6:1.

У другому раунді на Костюк очікує матч проти сьомої сіяної Барбори Крейчикової з Чехії.

Людмила Кіченок володарка титулу у Бірмінгемі

Несподівано завершився трав'яний турнір WTA 250 у Бірмінгемі. У фіналі парного розряду титул виборювали україно-латиський дует у складі Людмили Кіченок і Єлєни Остапенко та бельгійсько-китайський тандем Елізе Мертенс / Чжан Шуай.

На превеликий жаль матч не відбувся через травму Чжан Шуай. Остання до цього знялась з фіналу одиночного розряду.

Для Людмили титул став першим починаючи з червня 2021 року. Тоді у парі з японкою Макото Ніномією українська тенісистка в фіналі турніру у Ноттінгемі обіграла Керолайн Доулхайд та Сторм Сандерс (США / Австралія) - 6:4, 6:7(3), 10:8.

Георгій Кравченко у фіналі кваліфікації італійського челенджера

Сьогодні в Італії стартував чоловічий тенісний турнір серії Challenger Aspria Tennis Cup. Серед учасників Георгій Кравченко. Для того щоб потрапити в основну сітку змагань українському тенісисту доведеться подолати два раунди кваліфікації.

У неділю Георгій виграв свій перший матч у італійця Джорджо Рікка - 6:4, 6:3. Вирішальний поєдинок за місце в основі Кравченко проведе в понеділок проти угорця Фабіана Марожана.