Ви впевнені, що хочете видалити товар із кошика?

Впевнена перемога Світоліної на кортах Індіан-Веллс. Костюк програє Халеп.

Впевнена перемога Світоліної на кортах Індіан-Веллс

Вчора вечором на кортах Індіан-Веллс свій перший матч зіграла Еліна Світоліна. Її суперницею була Тереза Мартінцова з Чехії (№52 WTA). Українська тенісистка напрочуд невимушено розпочала матч. У першому сеті Еліна повела в рахунку 4:0 і впевнено довела партію до логічного завершення - 6:2. Легко виграний перший сет трішки зменьшив концентрацію Світоліної. У другій партії Еліна двічі брейкувала суперницю і відразу віддавала свою подачу. Вирішальним став 11 гейм. Українська тенісистка заробила потрійний брейк-пойнт і з другої спроби його реалізувала.

Непоганий старт Еліни вселяє надію. Адже в українських вболівальників були певні побоювання стосовно фізичних кондицій Світоліної. Пам'ятаємо, що саме через травму українка поступилась минулого тижня на турнірі в Чикаго Онс Жабер.

Свій наступний поєдинок Еліна проведе у неділю. Суперницею української тенісистки стала Сорана Кирстя (№40 WTA). Румунка у другому раунді перемогла японку Місакі Дой - 6:2, 6:3.

Кілька років тому турнірні шляхи двічі зводили Світоліну і Кирстя. Обидва поєдинки закінчились на користь української тенісистки.

На жаль не змогла подолати друге коло Марта Костюк. Її суперницею була Сімона Халеп (№17 WTA). У першому сеті точилася рівна боротьба. На старті тенісистки обмінялись брейками, а далі кожен брав свою подачу. Доля першої партії вирішилась на тай-брейку. Румунська тенісистка почала грати впевненіше і перемогла 7:2. У другому сеті боротьби не вийшло. Костюк поступилася з рахунком 1:6.

 

Снігур завершує виступи у чвертьфіналі 25-тисячника

Дар’я Снігур не змогла подолати нідерландський бар’єр на тенісному турнірі у Шербур-ан-Котантен. Українська тенісистка у чвертьфіналі поступилась шостій сіяній Аріані Хартоно №243 WTA) - 6:3, 5:7, 6:7(3).

Вже через тиждень, 25 жовтня, Снігур візьме старт на тенісному турнірі з призовим фондом у 80 тисяч доларів, що пройде у Пуатье.

Коментарі відсутні

Зареєструйтесь, для того щоб залишити коментар!